Panningen, Netherlands

OLS verplaatst naar 2021

De organisatie van het OLS heeft besloten het evenement te verplaatsen naar 2021. Dit besluit is in samenspraak met de OLS Federatie en de gemeente Peel en Maas genomen.
Bart Nelissen | 27 maart 2020 22:06 | Aangepast op 27 maart 2020 22:06
Deze week heeft het kabinet de maatregelen verder aangescherpt. Zo zijn evenementen en bijeenkomsten tot 1 juni verboden. 'De voorbereidingen en de opbouw van een OLS vergen veel tijd en inspanningen van veel betrokkenen', aldus de organisatie. 'Na 1 juni is de tijd te kort om dat allemaal goed uit te voeren.'

Daarnaast speelt de onzekerheid mee of 1 juni ook daadwerkelijk de einddatum is van de genomen maatregelen. Het OLS 2021 vindt traditiegetrouw in het eerste weekend van juli plaats.

Lees ook

Bevo Hc Heren B1 kroont zich tot landskampioen

De jongens van Heren B1 van Bevo HC hebben afgelopen zondag in De Heuf het landskampioenschap binnen...

Franse kampioene wint Jumping Peel en Maas, Niels Kersten knap tweede

De Franse kampioene Nina Mallevaey heeft de Stal Hendrix CSI3 Grand Prix Jumping Peel en Maas Intern...

Voetbaluitslagen 18 mei 2025

Voor Baarlo begon de uitwedstrijd tegen RKSVN zondag chaotisch: de scheidsrechter had zich verslapen...

ZiZo-Festival Heibloem

SO De Widdonck en VSO De Ortolaan in Heibloem organiseren het ZiZo-festival op vrijdag 13 juni.

Onderzoek in Reuver naar mogelijke aanwijzing in vermissingszaak

In Reuver is de politie bezig met een onderzoek dat verband houdt met de vermissing van Allegonda Re...

Brand in Grashoek snel onder controle

In de nacht van zaterdag op zondag is brand uitgebroken in een pand aan de Pastoor Goossensstraat in...