Panningen, Netherlands

Ook financiële hulp voor huishoudens

Per 1 maart heeft de gemeente de TONK regeling online gezet. Deze regeling is voor gezinnen waarvan het inkomen door de corona crisis zo ver is gedaald dat de noodzakelijke kosten als woonkosten niet meer betaald kunnen worden.
Lara Savelkoul | 17 maart 2021 17:31 | Aangepast op 17 maart 2021 17:31
Per 1 maart heeft de gemeente Peel en Maas de TONK regeling online gezet. Deze regeling is voor gezinnen waarvan het inkomen door de corona crisis zo ver is gedaald dat de noodzakelijke kosten als woonkosten niet meer betaald kunnen worden.

De Tijdelijke Ondersteuning Noodzakelijke Kosten (TONK) kan net dat nodige steuntje in de rug bieden voor gezinnen die door de coronacrisis en het sluiten van bedrijven, zoals de horeca, in de knel komen. Anders dan bij een bijstandsuitkering telt bijvoorbeeld de overwaarde van de eigen woning en spaargeld op naam van inwonende minderjarige kinderen niet mee.

Iedereen die denkt aanspraak te kunnen maken op de regeling, kan op de website van de gemeente Peel en Maas nagaan of zij binnen de regeling passen.

Lees ook

BEVO TV: doelman Martijn Hendriks kijkt vooruit naar duel met Izegem

In BEVO TV is deze week Martijn Hendriks te gast. De doelman van HUMBY BEVO HC blikt terug op het ve...

Expositie ‘Influent’ onderzoekt band met water

In Reuver is nu de expositie Influent te zien. Dit kunstproject gaat over hoe wij als mensen met wat...

Tren (12) uit Egchel organiseert sponsorloop naar Den Bosch voor goede doel

Om geld op te halen voor de stichting Spieren voor Spieren, dit jaar het goede doel van 3FM Serious ...

The Wieners spelen jouw Everly-favorieten in DOK6

In hun nieuwe tour geven The Wieners het publiek een unieke kans: Bezoekers bepalen zelf welke numme...

Kunstmarkt Kessel 2026 gaat toch door dankzij nieuwe vrijwilligers

De organisatie van de Kunstmarkt Kessel heeft bekendgemaakt dat de editie van 2026 tóch doorgaat. In...

Stroomstoring in deel Helden vanwege werkzaamheden aan stroomnet

In de omgeving van het Kaupmanshof en de Roggelseweg in Helden kunnen huishoudens vrijdag last hebbe...