Panningen, Netherlands

Overnamekandidaten HALLO trekken zich terug, einde van het blad

Het is klaar met het nieuwsblad HALLO. De laatste twee overnamekandidaten hebben zich teruggetrokken. Hiermee valt het doek voor het weekblad.
Niels van Rens | 17 juni 2024 12:21 | Aangepast op 17 juni 2024 12:21
Dat meldt curator Bob van Brink van Huver Advocaten aan Omroep P&M.

Serieus interesse
“We hebben met twee partijen gepraat over een overname van het blad”, zegt Van Brink. “Eén partij had serieus interesse, maar uiteindelijk kwam er de conclusie vanuit de partij dat deze de businesscase niet rond kreeg. Vorige week is deze beslissing gevallen.”

Verkopen
Van Brink meldt dat hij nu verdere stappen onderneemt om het faillissement af te sluiten. “Ik ga nu in kaart brengen wat de uiteindelijke schulden zijn”, zegt hij. “Daarna kijken we of we nog fysieke spullen kunnen verkopen en of we schulden kunnen aflossen bij andere partijen.”

Geld terug
Op het moment van het aanvragen van het faillissement waren er inwoners uit Horst aan de Maas en Peel en Maas abonnementhouder van het blad. Het is maar de vraag of zij hun geld terug kunnen krijgen. “Er zijn partijen die eerst aan de beurt zijn”, zegt Van Brink. “Denk hierbij aan het UWV of de Belastingdienst. Vaak zijn deze abonnementhouders de laatste crediteurs.”

Lees ook

Fifties tributeband The Wieners in Panningen

Fifties tributeband The Wieners brengt een eerbetoon aan Hank Williams, de eerste superster van de c...

Internet-sensatie Lovella Telesford in DOK6 Theater

Internet-sensatie Lovella Telesford staat donderdag 3 april op de planken van DOK6 Theater.

Laatste kaarten voor Miks & Metsj: Toneelvoorstelling 'ZorgBot 2.0'

Theatergroep Miks & Metsj speelt ZorgBot 2.0. Een komische hedendaagse klucht, geschreven door Henk ...

Nieuwe bomen langs de Egchelse Beek in Natuurpark De Kemp

Langs de Egchelse Beek in het Natuurpark De Kemp zijn dit weekend 27 nieuwe bomen geplant, waarmee e...

Peter Peeters over zijn vader als Indië-strijder

In Studio P&M blikt Peter Peeters terug op het leven van zijn vader, een Indië-strijder die na de Tw...

Journalist Bart Ebisch over gijzeling Helden: ‘Nooit zo'n bizarre journalistieke dag meegemaakt als toen’

Het is een van de meest aangrijpende en bizarre gebeurtenissen die ooit in onze regio hebben plaatsg...