Panningen, Netherlands

Panningen pakt kostbare punten in de thuiswedstrijd tegen Hegelsom

Het was een wedstrijd op het scherpst van de snede, drie rode kaarten, diverse gele kaarten en twee penalty’s. Maar het werd nooit een onvriendelijke pot. Uiteindelijk was Panningen de betere ploeg en wist verdiend de drie punten bij te schrijven.
Jari Janssen | 26 februari 2024 09:36 | Aangepast op 26 februari 2024 09:36
Middenveldduel
In de eerste minuut werd de toon gezet, in een fel duel kreeg Roy Cuppen een gele kaart van de scheidsrechter. De thuisploeg kwam goed uit de startblokken. En al in de 7e minuut wist Panningen te scoren. Nick Wilmer stuurde Dion Cuypers op de rechtervleugel weg en alleen voor de keeper. Als laatste legde hij de bal breed op Remco Litjens en hij maakte de 1-0 aan Panningse zijde.
Hegelsom rechtte de rug, maar wist niet enig gevaar te stichten. Panningen stond goed en hield de gasten ver van het doel. Er ontstond een middenveldduel met weinig kansen over en weer. In de 23e minuut moest verdediger Roy Cuppen geblesseerd het veld verlaten. Een aderlating voor Panningen maar zijn vervanger Youri v.d. Hurk speelde een puike partij.

Over en weer
Na een half uur kwam Hegelsom gevaarlijk opzetten. Maar keeper Jordi Nelissen redde bekwaam toen een Hegelsom-aanvaller voor hem opdook.
In het laatste kwartier van de eerste helft wist Panningen weer het initiatief naar zich toe te trekken en creëerde enkele zeer goede kansen. Maar de thuisploeg wist niet te scoren. De thee werd gedronken met een 1-0 voorsprong voor Panningen.

Strafschop
Panningen benutte de ruimte die ontstond en Robin van Osch was dicht bij de 2-0. En toen Ayoub Amhaouch in de zestien van achteren werd neergehaald, kreeg Panningen een strafschop en de Hegelsom-verdediger direct rood.  Matijs Heesen benutte koelbloedig de penalty en met nog een half uur op de teller leek de strijd beslecht. Niets was minder waar. Hegelsom gaf zich niet gewonnen en met de moed der wanhoop zochten ze de aanval. En een kwartier voor einde wisten ze te scoren uit een corner.

Vol op de aanval
De gasten gooiden alles op de aanval maar de Panningen-verdediging gaf geen krimp. En toen Robin van Osch met een droge knal de stand op 3-1 bracht leek het pleit beslecht. Zeker toen enkele minuten voor het einde de Hegelsom-goalie ook de rode kaart kreeg. Ramon Sijben werd, op volle snelheid, getorpedeerd door deze keeper. De wedstrijd was gespeeld, de thuisploeg wist nog in de allerlaatste minuut een strafschop te missen. Remon Sijben wist niet doel te treffen.

Panningen was de bovenliggende partij en won verdiend met 3-1. Maar moest wel tot het uiterste gaan. Aankomende zondag speelt SV Panningen thuis tegen SV Blerick.

Lees meer over:

Amateurvoetbal|SV Panningen|

Meest gelezen

Thuis kijken bij Susan Derckx

Jelle van de Steeg | 15 mrt 2025 17:31

Gratis compost voor inwoners van Peel en Maas

Jelle van de Steeg | 16 mrt 2025 16:34

Lees ook

PEC’20 wint sleutelwedstrijd tegen Hegelsom

Op voorhand werd door zowel PEC’20 als door Hegelsom de wedstrijd van deze zondagmiddag als een sleu...

Uitslagen amateurvoetbal 23 februari

Afgelopen weekend stond weer bol van de spanning op de Limburgse voetbalvelden. In de verschillende ...

MVC’19 verliest belangrijke wedstrijd van Ysselsteyn

MVC’19 heeft zondag een belangrijke wedstrijd in de strijd tegen degradatie verloren. De ploeg ging ...

VV Helden wint overtuigend van MMC Weert

Na twee eerdere overwinningen boekte VV Helden zondag de derde zege op rij. Dit keer werd MMC Weert,...

Machteloos PEC’20 verliest van Sparta’18

Onder een stralend winterzonnetje, maar met een ijskoude oostenwind dwars op het hobbelige veld, tra...

Trainersduo ook komend seizoen actief bij VV Helden

Het trainersduo René Hoogers en Sam Peeters blijft ook in het seizoen 2025/2026 aan het roer van het...