Panningen, Netherlands

Panningen verslaat MVC’19 in bekerderby

SV Panningen heeft zondag de eerste groepswedstrijd van het regionale bekertoernooi gewonnen. MVC’19 werd met 3-0 verslagen op sportpark Panningen-Noord.
Youri Buis | 4 september 2023 13:28 | Aangepast op 4 september 2023 13:28
Aluminium
De Maasbreese ploeg had het vanaf de eerste minuut lastig tegen de regerend kampioen van de 4e Klasse. Maar liefst zeven spelers namen afscheid van MVC’19, wat de teamgeest duidelijk niet ten goede is gekomen. De eerste kansen waren dan ook voor Panningen, maar twee keer werd het aluminium geraakt. Het bleek uitstel van executie.

Eigen goal
In minuut 23 werd het alsnog 1-0 voor Panningen dankzij Nick Wilmer. Ook na de openingstreffer bleef Panningen gevaarlijk. Na opnieuw de paal te hebben geraakt, werd de voorsprong vlak voor rust verdubbeld. Matijs Heesen scoorde de 2-0.

Beslissing
Ook in de tweede helft was Panningen de betere ploeg. Na nog maar eens de lat te hebben getroffen, zorgde de ingevallen Jordi Kirkels voor de beslissing en het laatste Panningse doelpunt. In de slotfase van het duel kreeg MVC’19 nog wel wat mogelijkheden, maar scoren deden ze niet meer. Zo eindigde deze wedstrijd in een 3-0-zege voor Panningen.

BEVO
De volgende wedstrijd van Panningen in de beker wordt komende zondag vanaf 14.30 uur afgewerkt. BEVO uit Beringe is dan de tegenstander. MVC’19 speelt op hetzelfde moment tegen VV Kessel, dat in deze huidige bekerronde nipt maar spectaculair met 4-5 verloor van BEVO.

Lees ook

MVC’19 gedegradeerd naar 5e klasse na nederlaag tegen SSE

Voor het eerst in haar bestaan is MVC’19 gedegradeerd naar de 5e klasse. In de allesbeslissende naco...

Uitslagen nacompetitie: degradatie voor Baarlo en MVC’19

Baarlo en MVC’19 degraderen, terwijl Kessel en Koningslust het seizoen afsluiten zonder promotie. Da...

Voetbaltoernooi in jubileumjaar G-voetbal bij MVC’19

Het G-voetbal bij MVC’19 bestaat 30 jaar. Deze afdeling maakt het voor sporters met een lichamelijke...

Teams uit de regio strijden in nacompetitie voor promotie of handhaving

De komende weken staan er spannende nacompetitiewedstrijden op het programma voor diverse voetbaltea...

MVC’19 wint, maar moet via nacompetitie vechten voor lijfsbehoud

MVC’19 heeft zondag met 1-0 gewonnen van Sporting ST/SVEB, maar dat bleek niet genoeg om directe han...

Nacompetitie van start voor Koningslust en MVC’19 in amateurvoetbal

De reguliere competitie in het Limburgse amateurvoetbal is afgerond voor de vierde- en vijfdeklasser...