Panningen, Netherlands

Paul Joosten nieuwe prins in Meijel

De prins en zijn gezin Foto: CV De Kieveloeët
Paul Joosten is zaterdagavond uitgeroepen tot de nieuwe heerser van CV De Kieveloeët in Meijel.
De redactie | 16 november 2024 22:25 | Aangepast op 16 november 2024 22:25
Joosten is 43 jaar en woont samen met zijn vrouw Rianne en kinderen Lukas, Hannah en Julius op de Straatakker in Meijel.

Directeur
Paul is werkzaam als directeur bij Koninklijke Kuijpers in de technische installatie industrie. Daarnaast zit hij in het bestuur van stichting DOK6, voetbalt hij bij de zondagveteranen van RKMSV en staat tijdens de Vastelaovend graag op de planken bij Spèùtj Éllef. 

Voetsporen
Hij treedt in de voetsporen van vrienden Rudie Martens (Prins Rudie I – 2012), Rudy Gommans (Prins Rudy II – 2014) en schoonvader Jo Nijssen (Prins Jo – 1995) als Prins van CV De Kieveloeët. Als liefhebber van de vastelaovend, buutte en de Méélse vastelaovesmuziek gaat hij deze vastelaovend voorop met zijn spreuk: 'Vier saame mi 'ne lach, geniet tòt de leesten dach!'

Lees ook

Nieuwe BCL-Vastelaovesjury voor CMC Alaif, inschrijving juryleden geopend

Stichting Carnavalsmuziek.com en de Bond van Carnavalsverenigingen in Limburg (BCL) gaan samenwerken...

Inzendingen LVK voor 2026: twintig uit Peel en Maas, vier uit Reuver

In 2026 doen er 188 liedjes mee aan het LVK (Limburgs Vastelaovesleedjes Konkoer). Uit Peel en Maas ...

Extra beveiliging voor Belfort Vossenberg in de Peel

Staatsbosbeheer neemt extra maatregelen om Belfort Vossenberg en de omliggende natuur te beschermen....

Record voor vastelaovesfestival Limburg Heeft Talent: 33 deelnemers naar Meijel

Het vastelaovesfestival Limburg Heeft Talent kent dit jaar 33 deelnemers verdeeld over vier vastelao...

Ruben Janssen (11) wint zilver op internationaal taekwondotoernooi

De 11-jarige Ruben Janssen uit Meijel heeft zaterdag een zilveren medaille gewonnen op een internati...

Peelhorst en Maasvallei zet nieuwe stap richting UNESCO-erkenning

De Peelhorst en Maasvallei is een stap dichter bij de titel UNESCO Global Geopark. Woensdag tekenden...