Panningen, Netherlands

'Peel en Maas houdt zich aan de regels'

Inwoners in Peel en Maas houden zich over het algemeen goed aan de regels van het kabinet om niet samen te scholen en in groepen bij elkaar te komen. Dat zegt de politie in Peel en Maas.
Bart Nelissen | 22 april 2020 12:01 | Aangepast op 22 april 2020 12:01
Wanneer mensen toch bij elkaar komen en de politie signaleert dit, begrijpen de inwoners dat dit niet de bedoeling is. Bij de handhaving worden ook boa´s ingezet, die vooral pro actief werken en controles uitvoeren.

De cijfers van de politie laten zien dat er in de gemeente minder inbraken en aanrijdingen zijn dan in deze periode vorig jaar. Er zijn wel meer meldingen van overlast van jongeren. Er komen meer meldingen binnen bij de politie van jongeren die samen komen.

Lees ook

Wie verdient de Cultuurprijs Peel en Maas 2025?

Wie zich bijzonder inzet voor cultuur in Peel en Maas, maakt kans op de Cultuurprijs 2025. Het organ...

Omroep P&M de hele week in het teken van laatste EGOpop

Omroep P&M staat de hele week in het teken van de laatste editie van EGOpop, 30 en 31 mei in Egchel....

Bewoners blussen brand in eigen woning in Reuver

Bewoners van een woning in Reuver hebben vrijdag in alle vroegte brand in hun eigen woning geblust.

Knikkermuseum zorgt voor stijging bezoekersaantallen Museum Peel en Maas

Het Museum Peel en Maas in Helden heeft in de eerste helft van dit jaar 750 bezoekers meer ontvangen...

Graffitiworkshop in Baarlo: Kunstlab biedt jongeren creatieve ruimte

Jongeren die zich creatief willen uiten met graffiti krijgen binnenkort de kans om dit te leren van ...

Kinderen stoken vuur langs spoor in Beesel, brandweer voert ‘goed gesprek’

De brandweer is donderdagavond uitgerukt voor een bermbrand aan de Hovergelei in Beesel, vlak langs ...