Panningen, Netherlands

Peelpush verliest met 0-3 van VV Utrecht

De dames van VC Peelpush hebben afgelopen zondagmiddag geen punten kunnen pakken tegen één van de drie koplopers in het Eredivisie Dames volleybal. Er werd met 0-3 verloren van VV Utrecht.
De redactie | 6 februari 2023 14:40 | Aangepast op 6 februari 2023 14:40
Peelpush begon met energie aan de eerste set, maar al snel liep VV Utrecht uit. Er werd een aantal lange rally’s gespeeld, maar VV Utrecht wist de meeste hiervan te winnen. De eerste set werd dan ook met 13-25 gewonnen door Utrecht.

Tweede set
Het publiek liet in de tweede set goed van zich horen met luid getoeter. Vanaf een 3-8 achterstand lukte het Peelpush niet meer om in te lopen. Het werd 8-16. Daarna werd het verschil langzaam groter ondanks een paar mooie aanvallen van de kant van Meijel. Peelpush kreeg geen grip op de wedstrijd en verloor ook deze set met 17-25.

Derde set
Ondanks de 0-2 achterstand begonnen de dames uit Meijel met overtuiging aan de derde set. In deze set werden de punten redelijk gelijk verdeeld tot een stand van 7-5. Het werd daarna 11-11, 13-13, 16-16. De rally’s waren lang en er werden deze set veel ballen van de grond gehaald. Vanaf 16-16 liet Peelpush de touwtjes een beetje vieren en liep VV Utrecht uit tot een voorsprong van 16-19. Het lukte Peelpush niet meer om bij te komen. VV Utrecht stond sterk te blokken en er werden aan de zijde van Peelpush wat meer persoonlijke fouten gemaakt. Utrecht won de set uiteindelijk met 19-25 en ging met drie punten terug naar het midden van het land.

Komende week
Komende week staan voor Peelpush twee belangrijke wedstrijden op de planning. Donderdag 9 februari neemt Peelpush het op tegen Draisma Dynamo Dames 1 in Apeldoorn. Om in de kampioenspoule terecht te komen moet Peelpush aanstaande donderdag drie punten uit Apeldoorn mee naar huis nemen. Zondag 12 februari treft de ploeg Voltena.

Lees meer over:

Peelpush|

Lees ook

Meiden Peelpush Onder-19 opnieuw tweede op Nederlands kampioenschap

De meiden van Peelpush onder 19 jaar zijn voor het tweede jaar op rij tweede geworden op het Nederla...

Peelpush Heren 1 pakt kampioenstitel op één na hoogste niveau

Peelpush Heren 1 heeft zich zaterdagavond in sporthal De Körref gekroond tot kampioen van Nederland ...

Peelpush Heren 1 speelt zaterdag kampioenswedstrijd in Meijel

Peelpush Heren 1 speelt zaterdag de beslissende wedstrijd in de strijd om het Nederlands kampioensch...

Peelpush onderuit in laatste thuiswedstrijd

Peelpush heeft de laatste thuiswedstrijd van het seizoen niet in winst kunnen omzetten. De Meijelse ...

Peelpush opnieuw onderuit tegen VV Utrecht

Peelpush heeft voor de derde keer op rij verloren van VV Utrecht: 3-1. De Meijelse volleybalsters be...

Eerste punten voor Peelpush in B-poule

Na drie wedstrijden in de B-poule heeft Peelpush de eerste punten binnen. De Meijelse volleybalsters...