Panningen, Netherlands

Petruskerk Baarlo open voor bezoekers

De Petruskerk in Baarlo is in de maand augustus iedere donderdagmiddag geopend voor bezoekers. Gastdames en -heren beantwoorden op 6, 13, 20 en 27 augustus je vragen. De toegang is gratis.
Willemien Wertz | 31 juli 2020 15:09 | Aangepast op 31 juli 2020 15:09
Bezienswaardigheden zijn onder meer de gebrandschilderde ramen gemaakt door glazenier Frans Slijpen (ook verantwoordelijk voor het schilderwerk boven het altaar) en de ramen in de Odiliakapel van de Limburgse glazenier Joep Nicolas. Verder opvallend zijn de grote beelden van Petrus en Paulus en de kruiswegstaties gemaakt door Wim van Hoorn. De twee grafzerken van de laatste adellijke bewoners van Chateau De Raay zijn ook te zien. 

Voor meer informatie over de kerk en het bezoeken graag contact opnemen met VVV Baarlo 077 477 36 66 of baarlo@visitnoordlimburg.nl .

Lees ook

Expositie ‘Influent’ onderzoekt band met water

In Reuver is nu de expositie Influent te zien. Dit kunstproject gaat over hoe wij als mensen met wat...

Tren (12) uit Egchel organiseert sponsorloop naar Den Bosch voor goede doel

Om geld op te halen voor de stichting Spieren voor Spieren, dit jaar het goede doel van 3FM Serious ...

The Wieners spelen jouw Everly-favorieten in DOK6

In hun nieuwe tour geven The Wieners het publiek een unieke kans: Bezoekers bepalen zelf welke numme...

Kunstmarkt Kessel 2026 gaat toch door dankzij nieuwe vrijwilligers

De organisatie van de Kunstmarkt Kessel heeft bekendgemaakt dat de editie van 2026 tóch doorgaat. In...

Stroomstoring in deel Helden vanwege werkzaamheden aan stroomnet

In de omgeving van het Kaupmanshof en de Roggelseweg in Helden kunnen huishoudens vrijdag last hebbe...

Meijels Mannenkoor en zangvereniging uit Weert slaan handen ineen voor winterconcert

Het Meijels Mannenkoor gaat op vrijdag 19 december samen met Gemengde Zangvereniging Con Amore uit W...