Panningen, Netherlands

Politiebureaus zijn dinsdag gesloten vanwege actie

Alle politiebureaus met een publieksfunctie zijn dinsdag de hele dag dicht. Dit is een actie van de politiebonden die een beter vroegpensioen willen. Normaal gesproken kunnen mensen naar deze bureaus gaan om bijvoorbeeld aangifte te doen, maar nu niet.
De redactie | 7 juni 2024 11:00 | Aangepast op 7 juni 2024 11:00
De politiebonden zijn teleurgesteld over eerdere acties die weinig effect hadden. In maart protesteerden duizenden politiemensen in Den Haag, en recent schreven agenten geen boetes uit voor lichte overtredingen. De bonden zeggen dat als deze actie niet helpt, de bureaus volgende week weer een dag dicht gaan. Ze denken ook aan andere acties.

Stoppen met werken
De bonden willen dat politiemensen eerder kunnen stoppen met werken. Nu kunnen ze tot drie jaar voor hun AOW-leeftijd stoppen, maar deze regeling is tijdelijk. De acties worden georganiseerd door de vakbonden ACP, NPB, ANPV en Equipe.

Gemeentehuis
In Limburg zijn er minder politiebureaus. In plaats daarvan zijn er nu vaak politieservicepunten in gemeentehuizen, zoals in Beesel. Ook deze plekken blijven dinsdag dicht. Er hangt een poster op de deur om dit te laten weten. Agenten blijven wel gewoon werken. Het alarmnummer 112 en het informatienummer 0900-8844 blijven bereikbaar.

Lees meer over:

Politie|

Lees ook

Politie in Panningen zoekt voertuig wegens doorrijden na ongeval

In Panningen heeft woensdagochtend een ongeval plaatsgevonden op de Ringovenstraat. Een auto dat daa...

Politie rijdt spookvoertuig klem in Reuver

De politie heeft maandagavond een zogeheten spookvoertuig klemgereden in Reuver. Dat gebeurde op de ...

Twee aanhoudingen na gevaarlijke achtervolging bij Reuver

De politie heeft in de nacht van maandag op dinsdag twee verdachten aangehouden na een gevaarlijke a...

Vermiste vrouw in Maasbree aangetroffen

In de omgeving van de Lijsterbesstraat in Maasbree wordt dinsdag een vrouw vermist. Ze is sinds 11.3...

Man (32) uit Maasbree krijgt 800 euro boete voor tonen geslachtsdeel bij winkel

Een 32-jarige man uit Maasbree heeft een boete van 800 euro gekregen omdat hij in augustus voor een ...

Twee verdachten aangehouden na diefstal in Panningen

In Panningen zijn zondagavond twee mannen aangehouden na een diefstal. Dat gebeurde nadat omwonenden...