Panningen, Netherlands

PopPlaza Peel en Maas opgericht

Met het tekenen van de statuten is stichting PopPlaza Peel en Maas dinsdag opgericht. De stichting wil een klimaat realiseren waar voldoende ontwikkelkansen en podia liggen. Daarnaast gaat de stichting zich inzetten voor het zichtbaar maken en promoten van poptalent uit Peel en Maas. Een popcoördinator gaat dit coordineren. 
Bart Nelissen | 22 januari 2020 11:20 | Aangepast op 22 januari 2020 11:20
In de toekomst gaan er bijvoorbeeld muziekevenementen georganiseerd worden. De stichting brengt muzikanten, muziekdocenten en organisatoren bij elkaar. Het bestuur bestaat uit Ron Peeters, Geert Peeters en Peter Joosten.

Aanleiding voor de nieuwe stichting is het versplinterde landschap op het gebied van popcultuur. Zo is er geen agenda van alle activiteiten op het gebied van popmuziek en is er geen plek waar muzikanten kunnen samenkomen voor muziekeducatie of een repetitieruimte. De stichting gaat zich hiervoor inzetten.

Meest gelezen

DES Group neemt Regio Service over

De redactie | 30 nov 2023 13:55

Atje vur Adje wint liedjesavond Dörper Kuus

Bregje Deckers | 26 nov 2023 11:54

Lees ook

Huldiging voor 60 jaar lid van de schutterij

Frits Hebben en Pierre Suntjens zijn vorige week gehuldigd vanwege hun 60-jarig lidmaatschap bij Sch...

Kessel en Kessel-Eik krijgen dorpsquiz

Ook in de dorpen Kessel en Kessel-Eik wordt komend jaar een dorpsquiz georganiseerd. Na edities in H...

Renovaties ‘kunstwerken’ in Peelkanalen afgerond

De renovaties van dertien ‘kunstwerken’ in het Kanaal van Deurne, de Helenavaart en het Peelkanaal z...

Archiefportaal Peel en Maas doorzoekbaar op PeelenMaasNet

Zoektermen maken het mogelijk om op PeelenMaasNet het archiefportaal van de gemeente Peel en Maas te...

Handbalsport centraal in P&M Sportcafé

Een volle tafel met interessante gasten in een nieuwe aflevering van het P&M Sportcafé. Deze uitzend...

Jubileumtentoonstelling Tajiri vanaf dit weekend te zien in Venlo

In het Museum van Bommel van Dam is vanaf dit weekend een jubileumtentoonstelling te zien ter ere va...