Panningen, Netherlands

Raadsvragen over gesprekken arbeidsmigranten Flierenhof

Raadslid Saskia Vervoort van Lokaal Peel en Maas heeft raadsvragen gesteld over de vergunningverlening aan De Flierenhof in Maasbree voor het huisvesten van arbeidsmigranten. Volgens buurtbewoners is een gesprek met de portefeuillehouder op verzoek van de buurt niet tot stand gekomen.
Bart Nelissen | 17 februari 2021 19:35 | Aangepast op 17 februari 2021 19:35

Ook zouden zij bezwaarschriften ingediend hebben waar geen overleg over is geweest. 'De vergunning is verleend en dezelfde dag zijn de bezwaarschriften naar de buurt beantwoord', aldus Vervoort. Het raadslid heeft het colllege om opheldering gevraagd. Ze wil weten wanneer er gesprekken zijn en wanneer de initiatiefnemer overleg heeft gehad met de buurt.

Zestig bewoners in de omgeving van de Flierenhof in Maasbree dienden zienswijzen in tegen het plan om arbeidsmigranten op de camping te huisvesten. De bewoners zijn niet tegen arbeidsmigranten, zo laten ze weten. Het gaat hen voornamelijk om het aantal mensen bij elkaar. Volgens de groep zijn in een paar jaar tijd zo’n 1000 arbeidsmigranten in Maasbree komen wonen, zonder dat de voorzieningen zijn verbeterd.

Lees ook

De uittips voor dit weekend

Het is alweer weekend en zoals elke week staan hier de bij de redactie bekende activiteiten op een r...

BEVO TV: doelman Martijn Hendriks kijkt vooruit naar duel met Izegem

In BEVO TV is deze week Martijn Hendriks te gast. De doelman van HUMBY BEVO HC blikt terug op het ve...

Expositie ‘Influent’ onderzoekt band met water

In Reuver is nu de expositie Influent te zien. Dit kunstproject gaat over hoe wij als mensen met wat...

Tren (12) uit Egchel organiseert sponsorloop naar Den Bosch voor goede doel

Om geld op te halen voor de stichting Spieren voor Spieren, dit jaar het goede doel van 3FM Serious ...

The Wieners spelen jouw Everly-favorieten in DOK6

In hun nieuwe tour geven The Wieners het publiek een unieke kans: Bezoekers bepalen zelf welke numme...

Kunstmarkt Kessel 2026 gaat toch door dankzij nieuwe vrijwilligers

De organisatie van de Kunstmarkt Kessel heeft bekendgemaakt dat de editie van 2026 tóch doorgaat. In...