Panningen, Netherlands

Reuver, Baarlo en Kessel in finale KVL

De Raegebaogeknallers uit Kessel, De Fieëstbieëste uit Reuver en de Omnibus uit Baarlo staan in de finale van het KVL, het Kinjer Vastelaovesleedjeskonkoer.
De redactie | 14 november 2022 17:41 | Aangepast op 14 november 2022 17:41
De drie groepen zitten bij de elf finalisten die zondag bekend werden gemaakt. Er namen zestien artiesten deel aan de halve finale in trefcentrum Aldenghoor in Haelen. Een jury bepaalde welke elf deelnemers naar de finale gaan.

Nummers
De Omnibus uit Baarlo zingt het liedje "Ut festijn op 't plein". Het nummer van De Fieëstbieëste uit Reuver heet ''t Fieëstbieëst' en de Raegebaogeknallers zingen het nummer 'Ik kom d'r aan'!. Ook de Blage van Jong Nederland Reuver namen deel. Zij hebben zich niet geplaatst voor de finale.

De finale van het KVL vindt op 5 februari plaats in Don Bosco in Heel.

Lees meer over:

Baarlo|KVL|Kessel|Reuver|

Lees ook

Gemeente Beesel: slechts enkele klachten over werkzaamheden Wildenkamp en Burgemeester Moorenstraat

De gemeente Beesel zegt slechts enkele klachten te hebben ontvangen over de werkzaamheden aan de Wil...

BBB-fractie stelt vragen over MFA De Paort

De BBB-fractie in de gemeenteraad van Peel en Maas heeft schriftelijke vragen gesteld aan het colleg...

Tom Bruynen zet door met aardappelverkoop: ‘Het gaat niet alleen om de opbrengst’

Aardappelboer Tom Bruynen uit Kessel organiseert dit weekend opnieuw een aardappelverkoop voor mense...

Werkzaamheden fietsstroken Mariastraat hervat zodra het weer het toelaat

De gemeente Beesel gaat verder met het aanbrengen van fietsstroken op de Mariastraat in Reuver zodra...

A73 deels afgesloten na ongeval bij Reuver

De A73 is woensdagochtend deels afgesloten vanwege een verkeersongeval ter hoogte van Reuver. Voor z...

Politie rijdt spookvoertuig klem in Reuver

De politie heeft maandagavond een zogeheten spookvoertuig klemgereden in Reuver. Dat gebeurde op de ...