Panningen, Netherlands

Rookoverlast door brand Deurnese Peel

In Peel en Maas is er vrijdagochtend sprake van rookoverlast, veroorzaakt door de brand in de Deurnese Peel. Dat laat de veiligheidsregio Limburg-Noord weten.
Bart Nelissen | 24 april 2020 09:23 | Aangepast op 24 april 2020 09:23
Wie last heeft van de rook, wordt opgeroepen ramen en deuren te sluiten en ventilatiesystemen uit te schakelen. Er zijn geen gevaarlijke concentraties gemeten, aldus de veiligheidsregio.

De brand heeft enkele dagen gewoed, maar volgens de brandweer is het vuur nu onder controle. De verwachting is dat het nablussen nog geruime tijd duurt. De brand heeft zo’n 800 hectare natuurgebied verwoest.

Meest gelezen

Gewonde bij ongeval in Kessel

De redactie | 21 mrt 2023 14:22

Geen woningsloop voor herinrichting centrum

De redactie | 21 mrt 2023 22:15

Opgelet: helikopters luchtmacht vliegen over

De redactie | 21 mrt 2023 11:16

Lees ook

Nieuw vrijwilligersteam bij de Sint Anthoniusmolen in Kessel

Een nieuw vrijwilligersteam start zaterdag bij de Sint Anthoniusmolen in Kessel. De vrijwilligers st...

Meijelse collectant al 70 jaar langs de deuren

De Meijelse Dien Spee collecteert deze week voor de laatste keer bij de Meijelse Goede Doelen Week. ...

Suzan Hermans erelid van Alcides Baarlo

Suzan Hermans heeft afscheid genomen als voorzitter van Gymnastiekvereniging Alcides in Baarlo. Ze w...

Limburgse derby in de Heuf

Komende woensdag 20 april spelen Herpertz Bevo Hc en Kermit Lions tegen elkaar. Wil Herpertz Bevo HC...

Portretten van LHBTI'ers in Roermond

In het kader van het 50-jarig bestaan van COC Limburg heeft fotograaf/kunstenaar Ernst Coppejans een...

Goede generale MVC’19

MVC’19 heeft zondag een goede generale gehouden voor de topper op zondag 1 mei tegen aartsrivaal B...