Panningen, Netherlands

Rookwolken boven Beringe

Rookwolken trokken donderdagmiddag over Beringe. In Heythuysen brak donderdagmiddag een zeer grote brand uit in een kippenstal.
Bart Nelissen | 16 april 2020 16:51 | Aangepast op 16 april 2020 16:51
Rond half 5 werden de hulpdiensten gealarmeerd. De wolken waren in de verre omgeving van het bedrijf aan de Hollander te zien.

Er vallen stukjes uit de lucht die in de rook zaten. De brandweer benadrukt deze stukjes te laten liggen en uit de rook te blijven. Er wordt onderzocht of er asbest verspreid is, maar daar is alsnog geen sprake van.

De rook gaat volgens de woordvoerder recht omhoog. Bij hinder adviseert de brandweer om ramen en deuren te sluiten en de ventilatie uit te zetten.

Lees ook

Wie verdient de Cultuurprijs Peel en Maas 2025?

Wie zich bijzonder inzet voor cultuur in Peel en Maas, maakt kans op de Cultuurprijs 2025. Het organ...

Omroep P&M de hele week in het teken van laatste EGOpop

Omroep P&M staat de hele week in het teken van de laatste editie van EGOpop, 30 en 31 mei in Egchel....

Bewoners blussen brand in eigen woning in Reuver

Bewoners van een woning in Reuver hebben vrijdag in alle vroegte brand in hun eigen woning geblust.

Knikkermuseum zorgt voor stijging bezoekersaantallen Museum Peel en Maas

Het Museum Peel en Maas in Helden heeft in de eerste helft van dit jaar 750 bezoekers meer ontvangen...

Graffitiworkshop in Baarlo: Kunstlab biedt jongeren creatieve ruimte

Jongeren die zich creatief willen uiten met graffiti krijgen binnenkort de kans om dit te leren van ...

Kinderen stoken vuur langs spoor in Beesel, brandweer voert ‘goed gesprek’

De brandweer is donderdagavond uitgerukt voor een bermbrand aan de Hovergelei in Beesel, vlak langs ...