Panningen, Netherlands

Ruud Lenssen grote winnaar Limburg Film Festival

Met twee keer een award voor ‘beste film’ , voor ‘Wei’ en ‘De Mythe van het Meer’, is Ruud Lenssen  uit Broekhuizenvorst de  winnaar geworden van het Limburg Film Festival.
Bart Nelissen | 13 januari 2020 10:23 | Aangepast op 13 januari 2020 10:23
“Wei’ is een film over zijn dementerende vader en de impact die dit heeft op zijn moeder. Dichterbij hun verwarrende situatie kan de kijker volgens de jury niet komen. Tijdens de prijsuitreiking droeg de ontroerde Lenssen zijn prijs op aan alle mantelzorgers die er zo vaak alleen voor staan.

De uitbreiding van het Limburg Film Festival met een vierde dag zorgde voor meer bezoekers en een nieuw publiek. Veel kunstliefhebbers kwamen naar de films en activiteiten in het gebouw van voormalig museum Van Bommel Van Dam en maakten daar voor het eerst kennis met het LFF. De voorstellingen ‘Gedeelde Oorlog’ in het Limburgs museum waren uitverkocht, evenals de films Asnacht, Petrus en Paulus, Wei, Beuys, de 148H docs.

Lees ook

De uittips voor dit weekend

Het is alweer weekend en zoals elke week staan hier de bij de redactie bekende activiteiten op een r...

BEVO TV: doelman Martijn Hendriks kijkt vooruit naar duel met Izegem

In BEVO TV is deze week Martijn Hendriks te gast. De doelman van HUMBY BEVO HC blikt terug op het ve...

Expositie ‘Influent’ onderzoekt band met water

In Reuver is nu de expositie Influent te zien. Dit kunstproject gaat over hoe wij als mensen met wat...

Tren (12) uit Egchel organiseert sponsorloop naar Den Bosch voor goede doel

Om geld op te halen voor de stichting Spieren voor Spieren, dit jaar het goede doel van 3FM Serious ...

The Wieners spelen jouw Everly-favorieten in DOK6

In hun nieuwe tour geven The Wieners het publiek een unieke kans: Bezoekers bepalen zelf welke numme...

Kunstmarkt Kessel 2026 gaat toch door dankzij nieuwe vrijwilligers

De organisatie van de Kunstmarkt Kessel heeft bekendgemaakt dat de editie van 2026 tóch doorgaat. In...