Panningen, Netherlands

Sinterklaas komt toch nog naar Kessel

Goed nieuws voor de kinderen uit Kessel, want Sinterklaas brengt komende zondag toch nog een bezoek aan het dorp, maar dan met de stroomtrein.
Deborah Parren | 17 november 2021 11:31 | Aangepast op 17 november 2021 11:31
De goedheiligman kwam afgelopen zondag vanwege de oplopende coronabesmettingen niet naar Kessel met de stoomboot.

Niet verantwoord

Jaarlijks komt de Sint met zijn boot aan in Kessel en wordt hij ontvangen door burgemeester Wilma Delissen-van Tongerlo. Maar de organisatie vond het vanwege de coronasituatie niet verantwoord om de intocht op die manier door te laten gaan.


De Pietenexpress 1

Inmiddels is er een alternatief gevonden. Sinterklaas zal zondag om 13.30 uur met zijn stoomtrein 'De Pietenexpress 1' via het treinstation in Reuver uiteindelijk op treinstation Schijfweg-Zuid arriveren. Dan vervolgt hij zijn route door het dorp. De Pieten zullen strooigoed uitdelen en tekeningen en verlanglijstjes van kinderen in ontvangst nemen.

Route

Het hoog bezoek zal de volgende route volgen: Schijfweg-Zuid, Ursulahof (Buitenring) Picassostraat, Karel Appelstraat, Rembrand-straat, Karel Appelstraat, Picassostraat, Ursulahof (Buitenring), Schijfweg-Zuid, Graafschap Kesselstraat, Keverbergstraat, Merwijckstraat, st. Corneliusstraat, Koninginnelaan, Oeverbergstraat, Aloysiusstraat, Veersepad, Beeselseweg.

Organisator Stichting Kindervakantiewerk Kessel vraagt iedereen om dan op de stoep te blijven staan, drukke plaatsen te mijden en niet met de stoet mee te lopen.

Meest gelezen

Energizer afwezig op Panningse kermis

De redactie | 9 jul 2025 16:42

Naam 'Blokker' verdwijnt uit Panningen

De redactie | 10 jul 2025 08:53

LIVE: volg hier dag 1 van het OLS in Heythuysen

De redactie | 6 jul 2025 12:07

Lees ook

Nieuwe zomerserie: gesprekken met inwoners

In een nieuwe zomerserie op Omroep P&M gaat een presentator van P&M deze zomer elke vrijdag in gespr...

Fiets4Daagse De Peel opnieuw succes: “Mooi weer en veel gezelligheid”

De 48e editie van Fiets4Daagse De Peel nadert haar einde. Honderden deelnemers, jong en oud, geniete...

Brand bij Bufkes in Panningen leidt tot veel rookschade, omwonenden geëvacueerd

De brand bij broodjeszaak Bufkes in Panningen heeft woensdagavond veel schade aangericht. Het gaat v...

Week van de Limburgse Popmuziek: “Dit is zó belangrijk voor jonge muzikanten”

Het Kerkeböske in Helden stond deze week in het teken van de Limburgse popmuziek. PopPlaza organisee...

Inwoners Grashoek zeggen ‘nee’ tegen windturbines en starten petitie

Onder inwoners van Grashoek is er veel weerstand tegen het plan om twee windturbines te realiseren i...

Spanning stijgt bij Schutterij Sint Barbara uit Reuver: 'We oefenen extra voor de kleine puntjes'

De spanning loopt op bij Schutterij Sint Barbara. Komende zaterdag staat in Heythuysen de kavelronde...