Panningen, Netherlands

Kersten doet goede zaken in Canada

Lars Kersten uit Egchel is zaterdag tweede geworden bij de Nations Cup in Hickstead in Canada.
De redactie | 29 juli 2024 09:37 | Aangepast op 29 juli 2024 09:37
Foutloos
Kersten reed een goede rit op Boebka vh Marienshof Z. Hij bleef foutloos en klokte een tijd van 69,21 seconden. Dit leverde hem een podiumplaats op. Zijn paard, een zoon van Balou du Rouet, raakte geen balken aan.

Goede prestaties
James Smith was nog sneller. Hij reed op de Nederlands gefokte Juno Rose 23 en finishte foutloos in 67,71 seconden. Daarmee won hij de wedstrijd.

De Nederlandse paarden presteerden goed in deze rubriek. De KWPN-merrie Hanne Umonia werd vierde met ruiter Guy Williams. Hun tijd was 69,96 seconden.

Lees meer over:

Lars Kersten|Paardensport|

Lees ook

Tweede plek voor Maasbreese zusjes bij kampioenschappen ponyspringen

De zusjes Tess en Maud Lenders uit Maasbree kwamen zondag in actie tijdens de regiokampioenschappen ...

Lars Kersten pakt zilver in Youngster Finale in Kronenberg

Springruiter Lars Kersten uit Egchel heeft zich opnieuw van zijn beste kant laten zien. In de Youngs...

Lars Kersten op het podium in Grote Prijs van Samorin

Lars Kersten uit Egchel heeft zich in de kijker gereden tijdens de Grote Prijs van Samorin. In een s...

Lars Kersten met Oranje naar halve finale Nations Cup

Springruiter Lars Kersten uit Egchel heeft zich met TeamNL geplaatst voor de halve finales van de EF...

Niels Kersten behaalt eerste plaats in CSI2-rubriek

Springruiter Niels Kersten heeft de eerste plaats behaald in de finale van de rubriek CSI2 1m35. Ker...

Lars Kersten wint CSI1 Grote Prijs in Italië

Lars Kersten heeft zondag een overwinning geboekt in de Grote Prijs in Italië. Samen met zijn paard ...