Panningen, Netherlands

Zondag is D-Day voor SV Panningen en SV Grashoek: laatste kans op lijfsbehoud

SV Panningen en SV Grashoek spelen zondag de belangrijkste wedstrijd van dit seizoen. Zo spelen ze beide voor lijfsbehoud.
Jari Janssen | 15 juni 2024 14:41 | Aangepast op 15 juni 2024 14:41
SV Panningen
SV Panningen speelde afgelopen seizoen in de derde klasse en bemachtigde daarin een elfde plek. Daardoor was de Panningse ploeg veroordeeld tot de nacompetitie voor lijfsbehoud. Die nacompetitie verloopt vooralsnog voorspoedig. Zo won SV Panningen in de eerste ronde met 4-0 van IVO uit Velden en in de tweede ronde met 0-1 van Maarheeze. SV Panningen hoeft nu nog maar één wedstrijd te winnen om in de derde klasse te blijven.

RKSV Meterik
De tegenstander in deze finale is RKSV Meterik. Die ploeg kwam uit in de vierde klasse en bemachtigde een tweede plek. Lange tijd was de ploeg uit Meterik de grote concurrent van VV Helden om het kampioenschap. Toch ging VV Helden er met de prijs vandoor en dat betekent dat Meterik veroordeeld is tot de nacompetitie. De ploeg is wel in vorm. Zo won het de laatste competitiewedstrijd met 1-8 van Sporting S.T. en werd in de tweede ronde van de nacompetitie met 2-0 gewonnen van de Hapse Boys. De wedstrijd tussen SV Panningen en RKSV Meterik zal op een neutraal terrein gespeeld worden in Helenaveen. 

SV Grashoek
SV Grashoek kwam afgelopen seizoen uit in de vierde klasse. In die vierde klasse werd de ploeg tiende. SV Grashoek gaat een pittige wedstrijd tegemoet. Zo wordt de finale van deze nacompetitie over twee wedstrijden gespeeld. De eerste wedstrijd tegen DFO’20 werd met 2-0 verloren. In Kelpen-Oler zal de Grashoekse ploeg toch flink aan de bak moeten gaan. 

DFO’20
Tegenstander DFO’20 werd negende in de vierde klasse en speelt dus ook voor lijfsbehoud. De vorm van DFO’20 schommelt redelijk. Zo werden er van de laatste vijf wedstrijden twee gewonnen en drie verloren. Kansen liggen er voor SV Grashoek dus zeker, al zal de ploeg eerst twee doelpunten moeten goedmaken.

Beide wedstrijden worden zondag om 12:00 uur gespeeld. 

Lees ook

PEC’20 pakt punt bij hekkensluiter Hegelsom na knappe inhaalrace

Het standaardelftal van PEC’20 heeft zondag een punt overgehouden aan het uitduel tegen VV Hegelsom....

Uitslagen regio: spannende tiende competitieronde in het amateurvoetbal

De tiende speelronde in het regionale amateurvoetbal leverde opnieuw spektakel op. In meerdere klass...

Ralph Verheijen nieuwe hoofdtrainer MVC’19

MVC’19 heeft Ralph Verheijen aangesteld als hoofdtrainer voor komend seizoen.

PEC’20 en Blerick delen punten na gelijkopgaande wedstrijd

Op een koud en grijs sportpark Panningen-Noord heeft PEC’20 zondag met 1-1 gelijkgespeeld tegen Bler...

Uitslagen amateurvoetbal in negende competitieronde

De voetbalclubs uit de regio kwamen dit weekend in actie tijdens de negende competitieronde. Vooral ...

PEC’20 verliest in extremis van Mifano

De verwachtingen waren hoog gespannen binnen het PEC’20 kamp na drie overwinningen op rij en zicht o...