Panningen, Netherlands

Sterftecijfers: 504 mensen overleden in 2020

Er zijn in 2020 veel meer mensen overleden dan een jaar ervoor. Waar er in 2019 402 inwoners overleden zijn, was dat het afgelopen jaar 504. Dat zijn er 102 meer. Het sterftecijfer liep de afgelopen jaren al op, maar deze stijging is explosief hoog. Dat heeft te maken met het coronavirus.
Bart Nelissen | 9 januari 2021 21:55 | Aangepast op 9 januari 2021 21:55
De afgelopen maanden is het aantal personen dat is overleden aan het virus, opnieuw gestegen. Het aantal neemt weer maandelijks toe, zo zei burgemeester Delissen op Omroep P&M. In december zijn er 42 personen overleden.


In de eerste golf van het coronavirus vielen er veel slachtoffers in de gemeente Peel en Maas. In maart stierven er 107 inwoners.

Lees meer over:

LVK|Finale|

Meest gelezen

Vrouw aangehouden na bedreiging op camping

De redactie | 27 mrt 2023 15:30

Pannningse schreef boek over voetreis naar Rome

De redactie | 24 mrt 2023 13:37

Scheur in rotorblad windmolen Egchelse Heide

De redactie | 23 mrt 2023 20:49

Grootste nederlaag in clubhistorie voor MVC'19

De redactie | 27 mrt 2023 09:07

Lees ook

Welke artiesten halen finale van het LVK?

Het is een spannende dag voor de 60 halve finalisten van het LVK. Welke artiesten bereiken de finale...

Panningen en Grashoek in LVK-finale

De Breurkes met de Aod Prinse Kepèl en de Prins & Aod Prinse Graashook staan in de finale van het L...

Schrijvers Peel en Maas schrijven winnend LVK-lied

Pruuf Mar uit Ysselsteyn heeft het Limburgs Vastelaovesleedjes Konkoer (LVK) 2023 gewonnen. Hun lied...

LVK Naobesjouwing 2023

Welke nummers plaatsten zich direct voor de finale van het LVK? Welk nummer uit Peel en Maas haalde ...

LVK-finalisten op podium van Het Bouwens

Het Bouwens viert op vrijdag 17 februari op bijzondere wijze vastelaovend. Verschillende artiesten t...

TVK finale opnieuw verplaatst

De twaalfde editie van het TVK, dat in het voorjaar georganiseerd zou worden, gaat opnieuw niet door...