Panningen, Netherlands

Dit is de tussenstand van Ut P&M Hoés

Burgemeester Bob Vostermans maakte vrijdagavond de tussenstand bekend. © Naomi Leela
Na bijna twee volle dagen van Ut P&M Hoés is er zo'n 8.500 euro opgehaald voor de Speelgoedbank. De tussenstand werd vrijdagavond bekendgemaakt door burgemeester Bob Vostermans van de gemeente Beesel.
Youri Buis | 22 december 2023 20:15 | Aangepast op 22 december 2023 20:15
Tussenstand
“Complimenten aan iedereen die zijn of haar steentje heeft bijgedragen en een donatie heeft gedaan”, zei Vostermans nadat hij de tussenstand bekendmaakte. De burgemeester prijst de actie en roept iedereen op om de schouders onder te zetten.

Veel donaties
Op donderdag en vrijdag werd veelvuldig gedoneerd, bijvoorbeeld door scholen die de opbrengsten van hun kerstmarkten kwamen afleveren bij Ut P&M Hoés. De hoogste bedragen tot nu toe zijn gedoneerd door NHA (1.965 euro), de Rabobank (1.500 euro) en de Panningse basisschool De Groenling (ruim 1.400 euro).

Morgen is de laatste dag van Ut P&M Hoés. Om 21.00 uur is de finale waarin het eindbedrag bekend wordt. Daarna sluit de All Stars Band de actie af.

Lees ook

Wensambulance Limburg: “Wacht niet te lang met het aanvragen van een wens”

Wensambulance Limburg is dit jaar een van de goede doelen van Ut P&M Hoés, dat van 17 tot en met 21 ...

Top 2000 band speelt voor het goede doel bij Ut P&M Hoés

Op vrijdag 19 december staat er een bijzonder optreden gepland bij Ut P&M Hoés. Speciaal voor deze a...

Jeugdlintje voor broers Teun en Noud van Heugten uit Kessel

Teun (9) en Noud (6) van Heugten uit Kessel hebben het jeugdlintje van de gemeente Peel en Maas ontv...

Ut P&M Hoés 2025 in Switch

Ut P&M Hoés staat dit jaar in Switch in Helden. Vijf dagen lang worden er uitzendingen gemaakt voor ...

Ontheffing burgemeester Vostermans verlengd tot oktober 2026

De provincie Limburg heeft in oktober besloten dat burgemeester Bob Vostermans van Peel en Maas nog ...

Ut P&M Hoés 2025 in actie voor KiKa en Wensambulance Limburg

Dit jaar zamelt Ut P&M Hoés, de jaarlijkse goede doelenactie van Omroep P&M, geld in voor KiKa en We...