Panningen, Netherlands

Het geheim van de Pleisterplaats? "De gehaktballen"

Vooral trots zijn ze bij de Pleisterplaats in Kessel-Eik. Geheel onverwacht werd de horecazaak vrijdag uitgeroepen tot het beste truckerscafé. Het bedrijf kreeg de publieksprijs van IQ Select, een uitzendbureau in de transportsector.
Peter Franssen | 6 juni 2023 13:47 | Aangepast op 6 juni 2023 13:47
De Pleisterplaats wordt gerund door de broers Twan en Gé Vaessen. Ze werken met hart en ziel in het bedrijf. Ook de rest van de familie werkt mee, zoals Brian, de zoon van Twan. De Pleisterplaats is uitgegroeid tot een geliefde plek voor vrachtwagenchauffeurs.

Nieuwe ballen
Bekend zijn de grote gehaktballen die er verkrijgbaar zijn. "Ze passen precies in de handen van mijn vader", vertelt een trotse Brian. Maandag werden er opnieuw gehaktballen gemaakt voor de nieuwe week. Het succes? "Dat ze lekker en groot zijn. Dat vinden truckers lekker." Over de toekomst maken ze zich geen zorgen in Kessel-Eik. "Zolang er bedrijven bestaan en er vrachtwagenchauffeurs zijn, komen er mensen." Toch kunnen

Cafés
Nederland telt ruim 60 truckerscafés. Met de wedstrijd wil de organisator deze cafés meer aandacht geven. De Pleisterplaats heeft met de winst een bedrag gewonnen van 2500 euro. Dat wordt besteed aan een activiteit met het personeel.

Lees meer over:

Kessel-Eik|Pleisterplaats|

Meest gelezen

Nachtcross Kessel opnieuw afgelast

Youri Buis | 17 sep 2023 10:42

Lees ook

Werkzaamheden Musschenberg in Kessel-Eik van start

Bij de Musschenberg in Kessel-Eik is dinsdag een start gemaakt met het afgraven van de kleilaag met ...

Woningen op de plek van kerk? “We krijgen er iets moois voor terug”

Jarenlang werd er geen woning in Kessel-Eik gebouwd. Tot grote ergernis van de inwoners en het dorps...

Lokale artiesten op Kessels Pleinfestijn brengen dorpsgevoel terug

Het Kessel en Eiks Pleinfestijn moet de saamhorigheid in het dorp terugbrengen. De tweede editie von...

Masterplan om meer woningen in Kessel-Eik te realiseren

Er wordt werk gemaakt om meer woningen in Kessel-Eik te realiseren. De gemeente Peel en Maas en het ...

Tweede editie van het Kessels en Eiks Pleinfestijn

Het jaarlijks terugkerende dorpsfeest in Kessel krijgt een tweede editie. Zaterdag wordt het ‘Kessel...

Kunst in zeven Kesselse tuinen

Beeldwerken, schilderijen en gedichten bewonderen in de open lucht. Dat kon zondag tijdens ‘Kunst in...