Panningen, Netherlands

Uitgesteld: Denk mee over Bree!

Door de huidige coronamaatregelen is het niet mogelijk om met Dorpsoverleg Maasbree in gesprek te gaan over de toekomstvisie van Maasbree op zaterdag 22 januari. De bijeenkomst wordt tot nader bericht uitgesteld.
Willemien Wertz | 18 januari 2022 11:47 | Aangepast op 18 januari 2022 11:47
Het Dorpsoverleg Maasbree heeft de afgelopen weken stellingen en vragen over de toekomstvisie van Maasbree gedeeld met de inwoners via social media en via een flyer. Meedenken en reageren kan altijd. Hoe meer reacties van de inwoners hoe meer gespreksstof. Kijk voor meer info op de website van Heerlyck Bree.


Heerlyck Bree en Laup nao de pômp hebben een speciale opdracht voor de inwoners van Maasbree. In de flyer van Heerlyck Bree die onlangs in je brievenbus is bezorgd staat een foutje. De vraag aan quizzend en speurend Maasbree is om deze fout te vinden. Heb je de fout gezien reageer dan op het bericht op Heerlyck Bree met een ❤️.

Lees ook

Voetbaltrainer Gé Ummenthun stopt na bijna 50 jaar: “Het is goed zo”

Na een loopbaan van bijna 50 jaar neemt trainer Gé Ummenthun afscheid van het amateurvoetbal. De 75-...

Terugkijken: tweede talkshow 50 jaar Het Bouwens

Het Bouwens viert dit jaar een bijzonder jubileum: de middelbare school bestaat vijftig jaar. Tijden...

Gemeente Beesel stapt uit Ons WCL en zet in op toetreding tot nationaal park

De gemeente Beesel stapt per 1 januari 2026 uit de stichting Ons WCL (Waardevol Cultuurlandschap) en...

Dameskoor Padako stopt met optreden

Dameskoor Padako uit Panningen houdt na ruim 47 jaar op te bestaan.

"We hebben hier gelachen, gewerkt en geleefd": kantinemedewerkers blikken terug op 50 jaar Bouwens

Terwijl het Bouwens van der Boijecollege dit jaar zijn vijftigjarig bestaan viert, zijn het niet all...

Man Grashoek riskeert celstraf voor voorbereiden cocaïnetransport

Een man uit Grashoek riskeert een celstraf van twee jaar voor zijn rol in de voorbereiding van een c...