Panningen, Netherlands

Uitslagen amateurvoetbal: clubs spelen eerste competitieronde

De voetbalclubs uit Peel en Maas en Beesel begonnen afgelopen weekend aan hun eerste competitiewedstrijd. Meteen stond er een derby op het programma: PEC’20 versloeg vv Helden met 2-3.
De redactie | 22 september 2025 09:17 | Aangepast op 22 september 2025 09:17
En er waren natuurlijk meer wedstrijden. De ploegen van Baarlo en Grashoek waren de enigen die met een nederlaag van het veld stapten. Verder waren er zeges voor Kessel, RKMSV, Koningslust en MVC’19. Bevo speelde met 1-1 gelijk.

Uit de gemeente Beesel waren er wisselende resultaten: V.V. Reuver haalde uit tegen MMC Weert (0-5), terwijl Bieslo met dezelfde cijfers verloor van MBC’13.

Alle uitslagen op een rij:
Helden – PEC’20 2-3
Baarlo – FC Oda 1-3
Kessel – Horn 1-0
Rood Wit ’62 – RKMSV 2-3
Koningslust – MVC 4-2
MVC’19 – Sterksel 3-1
SJVV – Grashoek 2-1
MMC Weert – Reuver 0-5
MBC ’13 – Bieslo 5-0
Bevo – Boerdonk 1-1

Lees ook

PEC’20 pakt punt bij hekkensluiter Hegelsom na knappe inhaalrace

Het standaardelftal van PEC’20 heeft zondag een punt overgehouden aan het uitduel tegen VV Hegelsom....

Uitslagen regio: spannende tiende competitieronde in het amateurvoetbal

De tiende speelronde in het regionale amateurvoetbal leverde opnieuw spektakel op. In meerdere klass...

Ralph Verheijen nieuwe hoofdtrainer MVC’19

MVC’19 heeft Ralph Verheijen aangesteld als hoofdtrainer voor komend seizoen.

PEC’20 en Blerick delen punten na gelijkopgaande wedstrijd

Op een koud en grijs sportpark Panningen-Noord heeft PEC’20 zondag met 1-1 gelijkgespeeld tegen Bler...

Uitslagen amateurvoetbal in negende competitieronde

De voetbalclubs uit de regio kwamen dit weekend in actie tijdens de negende competitieronde. Vooral ...

PEC’20 verliest in extremis van Mifano

De verwachtingen waren hoog gespannen binnen het PEC’20 kamp na drie overwinningen op rij en zicht o...