Panningen, Netherlands

Vaccineren en testen tijdens extreem weer

Vanwege de verwachte weersomstandigheden dit weekend neemt de GGD maatregelen om test- en vaccinatielocaties open en bereikbaar te houden tijdens extreme weersomstandigheden.
Willemien Wertz | 6 februari 2021 10:12 | Aangepast op 6 februari 2021 10:12
In samenspraak met de gemeenten worden locaties en toegangswegen sneeuwvrij gehouden en gestrooid. De brandweer is aanwezig om indien nodig ouderen te helpen en te begeleiden. Er is genoeg ruimte om binnen beschut en warm te wachten op veilige afstand van elkaar.

Op de nieuwe vaccinatielocatie in Weert die maandag open gaat is een pendelbus van de parkeerplaats naar De Poort van Limburg. Vaccinatieafspraken die gepland staan op zondag in Blerick worden zoveel mogelijk verzet naar zaterdag of maandag. Afspraken die blijven staan gaan gewoon door. Wanneer de weersituatie verslechtert speelt de GGD daar direct op in.

Als je vanwege het weer toch liever niet gaat dan kun je de afspraak afzeggen en een nieuwe maken via het regionale nummer 088-119 00 11.

Meest gelezen

Energizer afwezig op Panningse kermis

De redactie | 9 jul 2025 16:42

LIVE: volg hier dag 1 van het OLS in Heythuysen

De redactie | 6 jul 2025 12:07

Naam 'Blokker' verdwijnt uit Panningen

De redactie | 10 jul 2025 08:53

Lees ook

Nieuwe zomerserie: gesprekken met inwoners

In een nieuwe zomerserie op Omroep P&M gaat een presentator van P&M deze zomer elke vrijdag in gespr...

Fiets4Daagse De Peel opnieuw succes: “Mooi weer en veel gezelligheid”

De 48e editie van Fiets4Daagse De Peel nadert haar einde. Honderden deelnemers, jong en oud, geniete...

Brand bij Bufkes in Panningen leidt tot veel rookschade, omwonenden geëvacueerd

De brand bij broodjeszaak Bufkes in Panningen heeft woensdagavond veel schade aangericht. Het gaat v...

Week van de Limburgse Popmuziek: “Dit is zó belangrijk voor jonge muzikanten”

Het Kerkeböske in Helden stond deze week in het teken van de Limburgse popmuziek. PopPlaza organisee...

Inwoners Grashoek zeggen ‘nee’ tegen windturbines en starten petitie

Onder inwoners van Grashoek is er veel weerstand tegen het plan om twee windturbines te realiseren i...

Spanning stijgt bij Schutterij Sint Barbara uit Reuver: 'We oefenen extra voor de kleine puntjes'

De spanning loopt op bij Schutterij Sint Barbara. Komende zaterdag staat in Heythuysen de kavelronde...