Panningen, Netherlands

Vanavond op tv: P&M Liedjesfestival

Omroep P&M zendt zondagavond vanaf 18.00 uur het P&M Liedjesfestival uit. Vrijdagavond vond het festival plaats in Baarlo.
De redactie | 15 januari 2023 11:23 | Aangepast op 15 januari 2023 11:23
Twaalf artiesten uit Peel en Maas én Neer doen mee aan de liedjeswedstrijd. Elke carnavalsvereniging zendt de winnaar van de plaatselijke liedjesavond naar het P&M Liedjesfestival. De presentatie is in handen van Ruud Driessen, vorst van CV De Kook in Baarlo.
Maandagavond
Maandagavond zendt Omroep P&M vanaf 18.00 uur een backstage verslag uit van het festival, met interviews en beelden achter de schermen. Om 20.00 uur wordt het festival nogmaals uitgezonden.

Lees meer over:

P&M Liedjesfestival|

Lees ook

Liedjesavonden in Meijel en Kessel: wie gaat er door naar het P&M Liedjesfestival?

In Meijel en Kessel staan dit weekend de liedjesavonden op het programma. Beide dorpen zoeken hun ni...

Naat² naar P&M Liedjesfestival namens Maasbree

C.V. D’n Hab uit Maasbree heeft gekozen voor 'Naat²' als inzending voor het P&M Liedjesfestival en h...

De Aafterparty wint liedjesavond in Grashoek

De Aafterparty heeft zaterdag de liedjesavond van de Graasvraeters gewonnen. Vorig jaar ging de groe...

Liedjesavonden dit weekend in Peel en Maas: dorpen kiezen hun vertegenwoordiger voor het P&M Liedjefestival

In meerdere dorpen in Peel en Maas staan dit weekend de traditionele liedjesavonden op het programma...

Terugkijken: Achter de schermen bij het P&M Liedjesfestival

Het P&M Liedjesfestival is een feest van muziek en talent, maar achter de schermen gebeurt minstens ...

Bekijk alle optredens van het P&M Liedjesfestival

Met een geweldige sfeer in de zaal, twaalf nummers en enthousiaste acts was de 29e editie van het P&...