Panningen, Netherlands

Veersepad vanavond in gemeenteraad

Het belooft vanavond een spannende raadsvergadering te worden. De gemeenteraad buigt zich over het woonzorgcomplex in Kessel aan het Veersepad. Een initiatiefgroep wil er graag een woonzorgcomplex maken en een pand slopen.
Bart Nelissen | 22 september 2020 11:41 | Aangepast op 22 september 2020 11:41
Daar is een actiegroep het mee oneens. De wethouders vinden het plan een innovatief initiatief: een woongroep waarin de bewoners voor elkaar zorgen. Maar, ze kunnen niet instemmen met het bouwen van 13 zelfstandige woningen op het perceel waar nu één woning staat - en daar hadden de initiatiefnemers juist om gevraagd. De wethouders vragen nu aan de gemeenteraad om zich uit te spreken.

Verder spreekt de gemeenteraad zich uit over de toekomst van basisschool De Pas. De school wacht al jaren op een krediet om de voormalige Odaschool te verbouwen tot school. PvdA/GroenLinks stelde vorige week voor om nog geen besluit te nemen voor een verbouwing, maar eerst te kijken of twee scholen in Helden wel bestaansrecht heeft.

Verder komt de zendmachtiging van de omroep, het concept Regionale Energiestrategie Noord- en Midden-Limburg, de duurzaamheidsagenda en de verkabeling van de hoogspanningslijn Kessel-Kessel-Eik aan bod. De raadsvergadering begint om 19.00 uur en zou wel eens lang kunnen gaan duren.

Meest gelezen

Gewonde bij ongeval in Kessel

De redactie | 21 mrt 2023 14:22

Geen woningsloop voor herinrichting centrum

De redactie | 21 mrt 2023 22:15

Sjloetingstied brengt ode aan Kepèl

De redactie | 17 mrt 2023 17:42

Lees ook

Grote brand in Heldense Bossen

In de Heldense Bossen is zondagavond brand ontstaan. Een groot stuk bos stond in brand rond 21.15 uu...

Informateur Janssen over coalitie: ''We tonen lef''

De keuze van Lokaal Peel en Maas om de coalitieonderhandelingen in te gaan met het CDA en D66 komt v...

Meijelse inwoners in actie voor Oekraïne

Een groep inwoners uit Meijel is een actie gestart om de vluchtelingen uit Oekraïne te helpen. Op e...

Uitreiking Cultuurprijs live op P&M TV

De uitreiking van de Cultuurprijs 2020 en 2021 is vrijdag live te zien op Omroep P&M. De prijzen van...

Uitreiking Cultuurprijs vanavond

Wie gaan er vandoor met de Cultuurprijzen van Peel en Maas van 2020 en 2021? De prijzen van beide ja...

Baarlose schaatscoach gaat talententeam leiden

De Baarlose Jan Coopmans wordt verantwoordelijk voor één van de vijf talententeams bij de Nederlan...