Panningen, Netherlands

Veilig thuis, geweld stopt niet vanzelf

De verlengde sluiting van de scholen en de komst van de avondklok kan voor veel mensen moeilijk zijn. Het is voorstelbaar dat als er problemen in een thuissituatie zijn, van welke aard dan ook, deze problemen nog groter worden. Een toename van geweld en eenzaamheid wordt dan ook verwacht. Dit moet voorkomen worden. Nu scholen gesloten zijn en hulpverlening mogelijk minder zicht heeft op gezinnen moet de samenleving meer dan ooit alert zijn op deze signalen.
Willemien Wertz | 28 januari 2021 15:08 | Aangepast op 28 januari 2021 15:08
Als je het gevoel hebt dat er iets aan de hand is klopt dat vaak ook. Je bent waarschijnlijk niet de enige die iets ziet maar misschien wel de eerste die wat doet.

Vraag advies bij Veilig Thuis NML. Je kunt Veilig Thuis 24/7 bellen (0800-2000) of neem tussen 09.00 en 17.00 uur contact op via de chatfunctie op de website van Veilig Thuis NML. Deel je zorgen, ook bij twijfel, als het gaat om vermoedens van huiselijk geweld en/of kindermishandeling.

Meest gelezen

Nachtcross Kessel opnieuw afgelast

Youri Buis | 17 sep 2023 10:42

Bijzondere wandeltocht naar stuw Baarlo

Youri Buis | 16 sep 2023 16:10

Lees ook

Kinderboekenweek begint met Hét Kinderboekenbal

De Kinderboekenweek die op 4 oktober van start gaat, wordt afgetrapt met Hét Kinderboekenbal: één gr...

Switch Helden, voorheen Club Ultra, opent op 28 oktober

De vernieuwde discotheek aan de Molenstraat in Helden, Switch Helden, opent op 28 oktober officieel ...

Peelpush start pilotprogramma voor meiden onder de 17 jaar

Volleybalvereniging Peelpush uit Meijel gaat een pilotprogramma opstarten voor het opleiden van jong...

Terugkijken: Dwars Door Limburg (21 september)

In weer een nieuwe aflevering van Dwars Door Limburg ontvangt Nic Kortenoeven drie experts in de stu...

Deze verenigingen in Peel en Maas doen mee met de Grote Clubactie

Zaterdag barst voor het vierde jaar op rij de Grote Clubactie los. In Peel en Maas doen negen vereni...

Terugkijken: aflevering 2 van 'Wat 'n Plaetje'

De tweede aflevering van 'Wat 'n Plaetje' was woensdagavond te zien op televisie. De aflevering bego...