Panningen, Netherlands

Verdachte Reuver bekent wegwerken lijk van zijn vrouw

Ahmed I., de 43-jarige man uit Reuver die ervan verdacht wordt zijn vrouw te hebben vermoord, heeft bekend dat hij haar lichaam heeft gedumpt en in brand heeft gestoken.
Niels van Rens | 31 oktober 2022 19:53 | Aangepast op 31 oktober 2022 19:53
Dat hij haar ook heeft omgebracht, ontkent hij. Dat zegt zijn advocaat Misja Geeratz. Tot maandag zat de verdachte in beperkingen, maar nadat hij uitgebreid werd verhoord door de politie, zijn de beperkingen opgeheven.
Ver van Reuver
De 35-jarige Sawsan Mhamdi werd in juni dood aangetroffen in de Duitse gemeente Mainz-Bingen, zo'n 220 kilometer van Reuver. Haar lichaam lag in een auto die in brand was gestoken. Omdat haar lichaam ernstig was verminkt, kon de Duitse politie haar identiteit lange tijd niet vaststellen. Ook niet nadat een reconstructie van haar gezicht op de Duitse televisie was getoond. Pas vier maanden na de vondst kwam de politie via forensisch onderzoek achter haar identiteit en werd de link gelegd met Reuver.



Paniek geraakt
De Nederlandse politie startte daarop twee weken geleden een onderzoek in haar woning in Reuver en arresteerde haar echtgenoot. Hij wordt verdacht van moord en het laten verdwijnen van het lichaam. Dat laatste heeft hij toegegeven, maar hij zegt niet te weten hoe de vrouw om het leven is gekomen. "Hij heeft haar gevonden, is in paniek geraakt en heeft haar stoffelijk overschot in Duitsland achtergelaten", zegt zijn advocaat.

Vermist
Onduidelijk is nog wie de vrouw in juni in Nederland als vermist heeft opgegeven. Dat was naar nu blijkt vier dagen nadat ze in Duitsland was gevonden. Maar omdat de Duitse politie haar identiteit maandenlang niet kon vaststellen, gingen buurtbewoners er vanuit dat de vrouw was vermist of was weggelopen. De man bracht al die tijd de kinderen van vier en zes jaar naar school. Familieleden van Sawsan hebben in de omgeving van Reuver nog wel naar haar gezocht. "De man had geen motief om de vrouw om te brengen, ook zijn er geen aanwijzingen voor eerwraak," zegt de advocaat. Donderdag beslist de raadkamer van de rechtbank Limburg of de man langer in voorarrest blijft.

Bron: 1Limburg

Lees ook

De uittips voor dit weekend

Het is alweer weekend en zoals elke week staan hier de bij de redactie bekende activiteiten op een r...

BEVO TV: doelman Martijn Hendriks kijkt vooruit naar duel met Izegem

In BEVO TV is deze week Martijn Hendriks te gast. De doelman van HUMBY BEVO HC blikt terug op het ve...

Expositie ‘Influent’ onderzoekt band met water

In Reuver is nu de expositie Influent te zien. Dit kunstproject gaat over hoe wij als mensen met wat...

Tren (12) uit Egchel organiseert sponsorloop naar Den Bosch voor goede doel

Om geld op te halen voor de stichting Spieren voor Spieren, dit jaar het goede doel van 3FM Serious ...

The Wieners spelen jouw Everly-favorieten in DOK6

In hun nieuwe tour geven The Wieners het publiek een unieke kans: Bezoekers bepalen zelf welke numme...

Kunstmarkt Kessel 2026 gaat toch door dankzij nieuwe vrijwilligers

De organisatie van de Kunstmarkt Kessel heeft bekendgemaakt dat de editie van 2026 tóch doorgaat. In...