Panningen, Netherlands

Verkiezingsposter Absil beklad in Venlo

De poster van Marlou Absil is beklad Foto: L1
Bij Arcen zijn verschillende posters van mensen die meedoen aan de verkiezingen voor de Tweede Kamer beklad. Het is niet bekend wie dit heeft gedaan. Zo laat 1Limburg weten.
De redactie | 20 november 2023 18:03 | Aangepast op 20 november 2023 18:03
De posters hangen langs de Schans, de weg naar het dorp. Posters van CDA-leden Marlou Absil en Ralph Diederen zijn beklad, evenals een poster van Frans Timmermans van GroenLinks-PvdA. Iemand heeft groene verf op de posters gespoten.

Reactie
De gemeente Venlo zegt dat als de posters beschadigd zijn, de partij zelf aangifte kan doen. Een woordvoerster zegt dat ze dit incident gaan bekijken.

Nog meer beklad
Eerder waren er ook al bekladde posters van Timmermans op andere plekken in de gemeente. GroenLinks-raadslid Jade Joosten zei dat ze het jammer vindt, maar dat ze geen aangifte gaat doen. Ook in Roermond en Weert waren al posters besmeurd.

Lees ook

Overleden persoon aangetroffen in de Maas bij Kessel

In de Maas ter hoogte van de Maasstraat in Kessel is zaterdagochtend een overleden persoon aangetrof...

Ellen Berkers ontvangt gemeentelijke sporttrofee bij Sportgala

Ellen Berkers heeft vrijdagavond de gemeentelijke sporttrofee ontvangen bij het Sportgala Peel en Ma...

Nieuw comité neemt organisatie Koningsdag Meijel over

Na het vertrek van het oude Oranjecomité leek de viering van Koningsdag in Meijel op losse schroeven...

Bouw kindcentrum Panningen van start met tijdcapsule

Het weer was druilerig, maar de stemming vrolijk op het schoolplein van OBS FavoRIET in Panningen. D...

Startschot voor schoolproject 5x Beringen: 'Beringe in Bloei'

Op basisschool Onder de Linde is het scholenproject van 5x Beringen feestelijk van start gegaan. Tij...

Bevo verliest in Volendam, maar strijd om finaleplek nog niet gestreden

Bevo heeft donderdagavond een lastige uitwedstrijd tegen Volendam met 38-31 verloren. In de HandbalN...