Panningen, Netherlands

Vitesse traint in extreme weersomstandigheden in Helden

Sportvoetbalclub Vitesse traint op sportpark Kerkeböske bij VV Helden. De club bereidt zich voor op het nieuwe voetbalseizoen in de Eredivisie. Door extreem weer moest de club zich aanpassen.
De redactie | 22 juli 2022 11:10 | Aangepast op 22 juli 2022 11:10
Niet alleen wordt er getraind voor de Eredivisie, vrijdag staat een oefenwedstrijd voor de boeg tegen VVV-Venlo op sportpark Wittenhorst in Horst.

Extreem weer
Maandag, dinsdag en woensdag had Vitesse last van extreme hitte. Donderdag regende het hevig. Daarom moest de club zich aanpassen en trainde het heel vroeg en heel laat op de dag.

De mannen van trainer Thomas Letsch waren vanaf maandag te gast op het sportpark in Helden. Publiek kon de trainingen bijwonen.

Meest gelezen

Energizer afwezig op Panningse kermis

De redactie | 9 jul 2025 16:42

Naam 'Blokker' verdwijnt uit Panningen

De redactie | 10 jul 2025 08:53

LIVE: volg hier dag 2 van het OLS in Heythuysen

Jelle van de Steeg | 12 jul 2025 08:47

Lees ook

Recordaantal deelnemers aan Bijzonder Mobiel 4Daagse

De Bijzonder Mobiel 4Daagse die van 8 tot en met 11 juli plaatsvond, kende 130 deelnemers. Het betek...

Week van de Limburgse Popmuziek kent grootste editie ooit

Limburg stond van 5 tot en met 11 juli in het teken van livemuziek. De Week van de Limburgse Popmuzi...

Auto’s bekrast op kermiszondag in Panningen

Op kermiszondag zijn in de Ruijsstraat in Panningen meerdere auto’s bekrast met een scherp voorwerp....

Peter Gillis onderzoekt ‘plan B en C’ voor overname vakantieparken

Peter Gillis en zijn entourage werken aan een schaduwlijst met overnamekandidaten voor het geval de ...

Lachgasflessen aangetroffen in Panningen

Aan de Grootveldweg in Panningen zijn het afgelopen weekend 25 lachgasflessen gevonden. De flessen l...

Twee verdachten aangehouden na explosie in Meijel

De politie heeft twee verdachten aangehouden in het onderzoek naar de explosie van maandagnacht in M...