Panningen, Netherlands

Vluchtelingen lopen mee met optocht Baarlo

Een groep van 40 vrienden uit Baarlo loopt dit jaar mee met de optocht in het dorp met 40 vluchtelingen. Het doel is om ervoor te zorgen dat zij carnaval ´net zo gaan waarderen als dat wij dat doen.
Bart Nelissen | 19 februari 2020 11:30 | Aangepast op 19 februari 2020 11:30
Maar ook vooral laten meemaken hoe fantastisch het is om in een optocht te lopen´. aldus Niels Bongers, een van de initiatiefnemers. 

Maandag loopt de groep mee in de optocht van Baarlo. De groep bestaat uit kinderen in de leeftijdscategorie tussen de 12 en 18 jaar en is al enkele weken bezig met het zelf maken van hun kleding voor de optocht.

Meest gelezen

Voetbalclubs in rouw na overlijden Egchelse

De redactie | 24 mei 2023 14:47

De Vermaekerij krijgt nieuwe bedrijfsleiders

De redactie | 23 mei 2023 09:21

Politie zoekt getuigen van mishandeling in Helden

De redactie | 26 mei 2023 22:04

Lees ook

"Vernieuwde" Jeugdvierdaagse succesvol

Basisschool De Diamant, De Groenling en IKC De Kemp hebben de eerste plekken behaald bij de Jeugdvie...

Peel en Maas beëindigt contract met Gazprom

De gemeente Peel en Maas beëindigt het contract met Gazprom Nederland voor de verwarming van gemeen...

Boeren blokkeren snelweg A67 bij Sevenum: ook af- en opritten dicht

Op de A67 bij afslag Helden heeft maandag een boerenprotest plaatsgevonden. Boeren blokkeren de snel...

Ontknoping OLS live op tv en radio

Het OLS in Meijel gaat verder. Zaterdag schieten 24 schutterijen voor de winst en D'n Um. Omroep P&M...

Meijel draagt D’n Um na drie jaar over

Na drie jaar heeft Schutterij Sint Willibrordus d’n Um, die bij het winnen van het OLS hoort, over...

FavoRIET heeft een eigen schoolbieb

Op OBS FavoRIET en de Fontein is dinsdag een schoolbibliotheek geopend. In samenwerking met de bibli...