Panningen, Netherlands

Wijnen genomineerd voor Tuinbouw Ondernemersprijs

Wijnen Square Crops in Egchel is een van de finalisten voor de Tuinbouw Ondernemersprijs 2022. Het bedrijf telt twee locaties, in Egchel waar komkommers en paprika's in de kas groeien en in Grubbenvorst.
Bart Nelissen | 18 februari 2022 10:12 | Aangepast op 18 februari 2022 10:12
Flexibel  

Square Crops laat volgens de organisatie van de prijs zien dat ze flexibel genoeg zijn en het hoofd dus goed boven water kunnen houden. Ook zetten deze bedrijven zich in op het gebied van duurzaamheid en zijn continue aan het innoveren.

De andere finalisten zijn Zentoo in Honselersdijk, OVATA in Bleiswijk en Niels Kreuk in Andijk. Op 21 april worden de winnaars bekend gemaakt op de Floriade.

Lees ook

Scholieren en scooterrijder gewond na botsing in Helden

In Helden zijn donderdagochtend twee scholieren gewond geraakt nadat zij op hun fiets hard in botsin...

Bekendmaking finalisten CMC Alaif 2026 tijdens live-uitzending vanuit Maastricht

Donderdag 18 december worden de finalisten van CMC Alaif 2026 officieel bekendgemaakt tijdens een li...

Dag 2 van Ut P&M Hoés in het teken van ontmoeting, muziek en verbondenheid

Donderdag beleeft Omroep P&M dag 2 van Ut P&M Hoés. Ook deze dag staat volledig in het teken van saa...

Singing Peel en Maas wint PopPlaza PopPrijs

Singing Peel en Maas heeft de PopPlaza PopPrijs 2025 in de categorie Beste Initiatief gewonnen. Het ...

Waarom lid worden van EHBO-Meijel?

‘Red levens. Volg een EHBO-cursus’. In januari 2026 start een nieuwe cursus.

Ut P&M Hoés: fractie PvdA/GroenLinks komt spinnen en levert cheque af

Leden van PvdA/GroenLinks kwamen woensdag langs op de eerste dag van Ut P&M Hoés 2025. Zij kwamen sp...