Panningen, Netherlands

X-triathlon voor mensen met beperking

Wil je graag meedoen met een triathlon? Maar denk je dat dit niet kan door je beperking? Dan heb je het mis! Iedereen Kan Sporten Noord-Limburg en MEE de Meent Groep organiseren voor de 3de keer een X-triathlon voor mensen met een beperking.
De redactie | 10 april 2022 15:05 | Aangepast op 10 april 2022 15:05
De X-triathlon is op zondag 22 mei in Venray. Aanmelden kan tot zondag 1 mei. Alle praktische informatie vind je op de website van Iedereen kan Sporten Noord-Limburg. Je maakt vooraf aan de organisatie het inschrijfgeld over en je krijgt een startbewijs. Buddy’s doen gratis mee. De start is in het Laco Sportcentrum Venray en de finish is op de atletiekbaan op Sportpark De Wieën.

Een triathlon is een wedstrijd die bestaat uit drie sporten: zwemmen, fietsen en hardlopen. De X-triathlon is een aangepaste triathlon. Er wordt rekening gehouden met je beperking. De X staat voor eXtra ondersteuning, eXtra zorg en eXtra aanpassing. Je kunt kiezen tussen een recreantenparcours of wedstrijdparcours.

Lees ook

Geslaagd! Vlag kan uit voor leerlingen Buurtcollege

Donderdag was het dan eindelijk zover: de uitslag van de eindexamens. Bij het Agora Buurtcollege in ...

Plan voor twee windmolens om ‘glastuinbouwgebied van de toekomst’ te realiseren

Glastuinbouwgebied Kievit in Grashoek wil hét voorbeeld worden van hoe duurzame land- en tuinbouw er...

Kas bij voormalige VMBO-locatie Panningen wordt gesloopt

Het college van Peel en Maas heeft besloten de oude kas bij de voormalige VMBO-school in Panningen t...

Sjloetingstied brengt nieuwe single ‘Vandaag’ uit

De band Sjloetingstied heeft nieuwe muziek uitgebracht. Met ‘Vandaag’ is de derde single van 2025 ee...

Vrijdag opnieuw staking bij NS: geen treinen in Limburg

Treinreizigers krijgen vrijdag opnieuw te maken met een ontregeling van het treinverkeer. In de mees...

Zomercursus Portretschilderen

KunstLab Baarlo organiseert in de maanden juli en augustus de zomercursus Portretschilderen voor jon...