Panningen, Netherlands

Yvonne Slots van Carnivora is dierenhulpverlener van 2022

Op het Landelijke Congres Dierenhulpverlening heeft Yvonne Slots, oprichtster en voorzitter van Carnivora uit Beringe, de prijs voor Dierenhulpverlener van het jaar in ontvangst genomen.
De redactie | 22 november 2022 13:57 | Aangepast op 22 november 2022 13:57
Yvonne Slots kreeg de prijs uit handen van Midas Dekkers en Lenie ’t Hart. Naast de Hessel Wiegman wisseltrofee heeft Slots een cheque in ontvangst genomen ter waarde van € 10.000,00 voor haar organisatie.

Tomeloze inzet
In het juryrapport wordt Slots geroemd om haar tomeloze inzet voor 'haar' dieren. In haar opvang voor met name reptielen en amfibieën staat ze niet alleen dag en nacht klaar voor deze dieren, maar ook voor de vrijwilligers en stagiaires. Vanaf 2000 bouwde Slots de opvang steeds verder uit om dieren die geen eigenaar meer hadden of in beslag werden genomen een nieuw thuis te geven.

Trofee
De wisseltrofee is vernoemd naar de in 2017 overleden dierenhulpverlener Hessel Wiegman. Hij werd in 2015 gehuldigd als dierenhulpverlener van het jaar.

De verkiezing
In Nederland zijn meer dan 10.000 dierenhulpverleners die vaak belangeloos heel hard werken voor dieren in nood. Met deze titel worden eigenlijk alle dierenhulpverleners geëerd die dagelijks klaar staan voor dieren in nood in Nederland. Bij de verkiezing komt de voordracht vanuit de medewerkers en vrijwilligers van de dierenhulporganisaties in het land.

Lees meer over:

Beringe|Carnivora|

Lees ook

Mat en Ingrid dragen Beringse cafetaria na bijna 41 jaar over: “Het is genoeg geweest”

Na bijna 41 jaar nemen Mat en Ingrid Basten afscheid van hun cafetaria in Beringe. De eigenaren stop...

Vier vrienden uit Beringe beklimmen Alpe d’Huez voor kankeronderzoek

Jesse, Jik, Sil en Sybe uit Beringe doen op 4 juni 2026 mee aan Alpe d’HuZes. Met hun deelname wille...

Eigenaren Plaza Beringe stoppen na 41 jaar

Cafetaria Plaza in Beringe sluit na 41 jaar de deuren onder de huidige eigenaren. Ingrid en Mat stop...

Eerste expositie voor Beringse kunstenaar met kleurrijk neonlicht

In de Kunstkerk in Dordrecht is deze winter het werk van kunstenaar Merijn Haenen uit Beringe te zie...

Jacqueline Schers nieuwe dorpsondersteuner in Beringe

Na acht jaar als dorpsondersteuner actief te zijn geweest, draagt Ans Peeters haar taken over aan Ja...

Komend weekend: kermis Beringe

De kermis in Beringe vindt aankomend weekend plaats met attracties, spellen en eetkraampjes.