Panningen, Netherlands

Zaterdag in Corona Update

Het was een roerige week met dreigende rellen in Peel en Maas, maar ook volop nieuws over vaccinaties. Genoeg om over te praten in een nieuwe Corona Update.
Bart Nelissen | 29 januari 2021 09:53 | Aangepast op 29 januari 2021 09:53
Zaterdag schuiven bij Pascal Meyer de volgende gasten aan tafel: uiteraard burgemeester Wilma Delissen en huisarts Frank van Kemenade.

Verder praat microbioloog Marc Bonten over de laatste stand van zaken over mutaties van het virus, geeft Gordana Stojanovic uit Reuver haar kijk op de rellen van de afgelopen week en praten we met een jongerenwerker over de invloed van de avondklok voor jongeren.

Paul Mestrom uit Maasbree vertelt tenslotte zijn indrukwekkende verhaal. Zijn ouders zijn overleden aan het coronavirus. 

De uitzending wordt om 18.00 uur live uitgezonden op Omroep P&M.

Lees ook

Deze artiesten staan in de halve finales van het LVK in 2026

Van de twintig inzendingen uit Peel en Maas hebben acht artiesten een plekje in de halve finales van...

Jubileumboek markeert 50 jaar verhalen en foto’s op Het Bouwens

Het 50-jarig bestaan van het Bouwens van der Boijecollege kreeg donderdag een nieuw hoofdstuk. Het j...

Meijelse Driek Manders met Nederlands handbalteam naar EK

Handballer Driek Manders gaat met het Nederlands team mee naar het Europees kampioenschap in 2026. D...

'Duik met Herberg Papilio het Nieuwe Jaar in' bij BreeBronne Maasbree

Stichting Herberg Papilio en vakantiepark BreeBronne houden op 1 januari 2026 weer de traditionele N...

Turnsters SC Pareja eindigen als vierde in tweede plaatsingswedstrijd

De turnsters van SC Pareja supplement C zijn zaterdag als vierde geëindigd tijdens de tweede plaatsi...

Maandagavond speciale uitzendingen van Country Heroes en Poparchief op P&M

Maandagavond zijn er speciale uitzendingen van de radioprogramma’s Country Heroes en Poparchief te h...