Panningen, Netherlands

Zaterdag in De Update

De coronacijfers lopen weer op in de regio en ook in Peel en Maas stijgt het aantal besmettingen. Huisarts Frank van Kemenade en burgemeester Wilma Delissen praten over de stand van zaken in een nieuwe Update. Ook microbioloog Marc Bonten is te gast en reageert op de laatste ontwikkelingen.
Bart Nelissen | 2 april 2021 22:25 | Aangepast op 2 april 2021 22:25
D66 neemt deel aan de verkiezingen voor de gemeenteraad van Peel en Maas. Twee initiatiefnemers, Noah Sijben en Omar El Khader lichten hun plannen voor de gemeente toe. Zaadbedrijf Joordens ontving vrijdag het predicaat hofleverancier. Pascal Meyer praat erover met directeur Dinant van Putten.

En Patrick Gregoor liep vorige week drie marathons op één dag. Hij vertelt over zijn actie voor het goede doel in De Update, zaterdag om 18.00 uur.

Lees ook

BEVO TV: doelman Martijn Hendriks kijkt vooruit naar duel met Izegem

In BEVO TV is deze week Martijn Hendriks te gast. De doelman van HUMBY BEVO HC blikt terug op het ve...

Expositie ‘Influent’ onderzoekt band met water

In Reuver is nu de expositie Influent te zien. Dit kunstproject gaat over hoe wij als mensen met wat...

Tren (12) uit Egchel organiseert sponsorloop naar Den Bosch voor goede doel

Om geld op te halen voor de stichting Spieren voor Spieren, dit jaar het goede doel van 3FM Serious ...

The Wieners spelen jouw Everly-favorieten in DOK6

In hun nieuwe tour geven The Wieners het publiek een unieke kans: Bezoekers bepalen zelf welke numme...

Kunstmarkt Kessel 2026 gaat toch door dankzij nieuwe vrijwilligers

De organisatie van de Kunstmarkt Kessel heeft bekendgemaakt dat de editie van 2026 tóch doorgaat. In...

Stroomstoring in deel Helden vanwege werkzaamheden aan stroomnet

In de omgeving van het Kaupmanshof en de Roggelseweg in Helden kunnen huishoudens vrijdag last hebbe...