Panningen, Netherlands

Zoektocht met drone naar vermiste Kesselnaar levert niets op

De vermiste Theo Boonen uit Kessel is nog steeds niet gevonden. Gisteren werd er door de politie gezocht met een drone bij de Maas in Kessel.
De redactie | 31 januari 2024 08:49 | Aangepast op 31 januari 2024 08:49
Dit heeft volgens de politie geen resultaat opgeleverd. Daarom wordt er opnieuw een oproep gedaan aan mensen die iets opvallends hebben gezien bij de Maas.

Zoektocht
Sinds begin januari is de man niet meer gezien. Boonen werd voor laatst gezien in de omgeving van de Beeselseweg te Kessel. Er werd al gezocht met een helikopter en een speciale boot. De politie heeft de foto van de man inmiddels verwijderd. Het vermoeden is dat de Kesselnaar in het water terecht is gekomen.

Lees meer over:

Kessel|

Lees ook

Centrummanager Petra Verbugt stopt, neemt De Boesjer over

Na twee jaar als centrummanager van Panningen actief te zijn geweest, neemt Petra Verbugt in januari...

Vrijwilliger keert speciaal voor verkiezingen terug naar Kessel

In Kessel en Egchel kwamen woensdag veel mensen stemmen. Volgens de vrijwilligers op de stembureaus ...

Militair botst met auto tegen pand in Kessel, vlucht en wordt aangehouden

Een auto is in de nacht van zaterdag op zondag tegen een pand in Kessel gereden. Dat gebeurde op de ...

Dorpsoverleg Kessel wil initiatieven van inwoners stimuleren

Het Dorpsoverleg Kessel organiseerde op woensdag 22 oktober een informatieavond voor inwoners van Ke...

PvdA/GroenLinks stelt vragen over rol gemeente bij Kasteel De Keverberg

De fractie van PvdA/GroenLinks in Peel en Maas heeft vragen gesteld over de gang van zaken rond Kast...

Huisarts Han Loozen stopt per 1 januari met praktijk in Kessel

Na bijna tien jaar werkzaam te zijn geweest in de huisartsenpraktijk in Kessel, stopt huisarts Han L...