Panningen, Netherlands

Zorgcentrum Bosdael geniet van kerstdiner, met dank aan mevrouw Blomen

Mevrouw Blomen genoot met volle teugen.
Een bijzondere avond voor de 91-jarige mevrouw Blomen. Een langgekoesterde wens ging in vervulling: een groot kerstdiner voor gasten en vrijwilligers van zorgcentrum Bosdael in Reuver. Dinsdag was het eindelijk zover. “Dat zoveel mensen zich hebben opgegeven, is fantastisch!”
Youri Buis | 19 december 2024 16:44 | Aangepast op 19 december 2024 16:44
Iets betekenen
Het was liefst 17 jaar geleden dat er op zo’n grote schaal een kerstdiner werd georganiseerd in het zorgcentrum. Hoog tijd dat daar verandering in kwam, zo vond mevrouw Blomen. Meer dan 60 personen schoven aan. “Ik wil graag iets betekenen voor andere mensen. Daar zet ik me echt voor in”, vertelt ze. Haar leeftijd zit haar bepaald niet in de weg. “Ik ben 91 jaar, maar ik doe het allemaal nog graag. En ik kan het gelukkig nog.”

Optreden en kerstgedicht
Voordat het kerstdiner van start ging met een amuse, gaven leerlingen van de buitenschoolse opvang een optreden. Verschillende kerstliedjes passeerden de revue en dat toverde bij veel aanwezige ouderen een lach op hun gezicht. Daarna bracht een medewerkster van zorgcentrum Bosdael een kerstgedicht ten gehore.

Genieten
Toen dat achter de rug was, kon het kerstdiner beginnen. Ondertussen genoot mevrouw Blomen al met volle teugen. “Ik ben echt tevreden dat het allemaal zo goed is geworden. En de amuse was echt zeer lekker”, zegt ze goedkeurend. En dan moet de rest nog komen. “Maar ik weet allemaal al wat er komt, dus dat zal wel smaken”, besluit ze voldaan.

Lees ook

Expositie ‘Influent’ onderzoekt band met water

In Reuver is nu de expositie Influent te zien. Dit kunstproject gaat over hoe wij als mensen met wat...

Iconische klok op rotonde in Reuver krijgt nieuwe bestemming

De opvallende klok op de rotonde in Reuver, al 25 jaar een herkenningspunt in het dorp, krijgt een n...

Oude carnavalstraditie wordt hersteld

Op 21 november wordt een oude grensoverschrijdende carnavals­traditie nieuw leven ingeblazen. De car...

Burgerbos Reuver groeit met negentien bomen en tijdcapsule vol toekomstwensen

Het Burgerbos in Reuver is weer een stukje groter geworden. Tijdens de dertiende plantdag van de Sti...

VLP en Beeselse Lijst willen meer onderbouwing bij investering sporthal

Tijdens de begrotingsvergadering hebben de VLP en de Beeselse Lijst kritiek geuit op het voorstel va...

Liedjesaovend Windjbuujels gewonnen door Linsse vlaetjes

De Linsse vlaetjes hebben zaterdag de liedjesavond gewonnen van de Windjbuujels uit Reuver. Er waren...