Panningen, Netherlands

Auto eindigt in sloot in Maasbree: bestuurder gevlucht

Een auto is zaterdagmiddag van de weg geraakt en belandde in een sloot langs de Krayel in Maasbree. Toen de hulpdiensten aankwamen, bleek dat er van de bestuurder geen spoor te bekennen was.
Bregje Deckers | 2 november 2024 18:35 | Aangepast op 2 november 2024 18:35
Dat meldt L1 Nieuws.

Onbekende oorzaak
Wat er precies gebeurde voordat het voertuig in de sloot terechtkwam, is nog onbekend. Aan de sporen in de berm was te zien dat de auto eerst rechts van de weg is geraakt, vervolgens doorschoot en via de linkerzijde in de sloot tot stilstand kwam. Opvallend detail: de kentekenplaten waren van het voertuig verwijderd, wat de zoektocht naar de verantwoordelijke bemoeilijkte.

Politie
De politie werd opgeroepen om de herkomst van de auto te achterhalen. Zij konden uiteindelijk de eigenaar traceren, die binnenkort zal worden verhoord over het incident. Het voertuig is door een bergingsbedrijf uit de sloot gehaald.

Lees ook

Geslaagde januari-beugelmaand bij HBC Helden

Het Buurt-, Vrienden- en Straten­toernooi (BVS) van Beugelclub HBC Helden is ook dit jaar weer succe...

Vernieuwende jeugdzorg zonder lange wachttijden: Hendig wordt vaste aanpak in Peel en Maas

Hendig, de vernieuwende werkwijze binnen de jeugdzorg, wordt definitief voortgezet in de gemeente Pe...

Plantdag geeft glans aan nieuwe mijlpaal voor Natuurpark De Kemp

Bij Natuurpark De Kemp in Egchel vond zaterdag een grote plantdag plaats. Vrijwilligers hebben honde...

PEC’20 verliest strijd om tweede plek in 3e Klasse G

Het weer was prima met een aangenaam zonnetje, het veld was zwaar en moeilijk bespeelbaar. Kortom: n...

Ervaren duo wint Open Brits Beugelkampioenschap in Maasbree

In Maasbree werd afgelopen zondag de finale van het jaarlijkse Open Britse Beugelkampioenschap gespe...

CDA vraagt opheldering over tijdelijke huisvesting De Schakel

De CDA-fractie in Beesel heeft schriftelijke vragen gesteld aan het college over de tijdelijke huisv...