Panningen, Netherlands

Bevo versterkt zich met Lars van Driel

Lars van Driel BevoHC.nl
Opbouwer Lars van Driel (22) zal komend seizoen terugkeren naar Nederland en gaan spelen voor Bevo Hc uit Panningen.
De redactie | 6 juli 2023 12:16 | Aangepast op 6 juli 2023 12:16
Van Driel maakt de overstap van Sasja uit Antwerpen, waar hij uitkwam op het een na hoogste niveau. Voorheen kwam de Volendammer uit voor de jeugd van KRAS/Volendam en het eredivisie team van The Dome/Handbal Houten.

Potentie
Bevo Hc is blij met de komst van de Volendammer: “Lars is een jonge speler met potentie, met zijn lengte in combinatie met inzicht en schot kan hij verassend zijn”. Het is de derde versterking voor de ploeg, na Destin van Dijk van Aalsmeer en doelman Philipp Ruch.

Nieuwe coach
In het nieuwe jaar zal Bevo onder leiding staan van trainer/coach Hans van Dijk, die overkomt van Tachos en Richard Curfs opvolgt als coach bij de geel-blauwen.

Lees meer over:

Bevo Hc|

Lees ook

Bevo Hc versterkt zich met Ayyoub Warrasse

Bevo Hc heeft zich versterkt met Ayyoub Warrasse. De ervaren handballer komt over van Aalsmeer, waar...

Deliano Antonio blijft Bevo Hc trouw en verlengt contract

Deliano Antonio heeft zijn contract bij Bevo Hc met één seizoen verlengd. De talentvolle linkerhoeks...

Vier Bevo-spelers geselecteerd voor Open EK Heren U19

Vier spelers van Bevo HC maken eind juni deel uit van de Nederlandse selectie voor het Open Europees...

Jeroen van den Beucken keert terug bij Bevo Hc

Jeroen van den Beucken gaat weer spelen voor Bevo Hc. De 32-jarige handballer uit Helden maakt komen...

Samenvatting: Bevo Hc wint laatste wedstrijd en neemt afscheid van spelers en staf

Bevo Hc heeft de laatste wedstrijd van het seizoen omgezet in een overwinning. In sporthal De Heuf w...

Bevo Hc Heren B1 kroont zich tot landskampioen

De jongens van Heren B1 van Bevo HC hebben afgelopen zondag in De Heuf het landskampioenschap binnen...