Panningen, Netherlands

Bevo Hc warmt op voor nieuw handbalseizoen: “Kunnen zeker voor de prijzen gaan”

De oefenwedstrijd tegen Tachos werd met 40-25 gewonnen door Bevo Hc.
De handballers van Bevo Hc zijn bijna klaar voor het nieuwe seizoen. In sporthal De Heuf vond donderdag een speciale sponsoravond plaats, waar ook de selectie en staf van Heren 1 werden gepresenteerd. Daarnaast kregen de aanwezigen ook een inkijkje in de ambities voor de komende maanden.
Youri Buis | 25 augustus 2025 17:26 | Aangepast op 25 augustus 2025 17:26
Grote opkomst
Tijdens de avond hielpen enkele spelers zelf mee met bedienen. Voor Deliano Antonio leverde dat leuke gesprekken op. “Je komt bekenden tegen, zoals mijn oude mentor van school. Dat maakt zo’n avond bijzonder,” vertelt het talent.

Trainer Bartek Konitz was zichtbaar tevreden met de grote opkomst. “Als je ziet dat het sponsorhome op een donderdagavond helemaal vol zit, dan zegt dat veel over de betrokkenheid bij de club. Dat geeft ons een steuntje richting de toekomst,” aldus de coach.

Vader en zoon Konitz
Bevo is volop in voorbereiding. Konitz ziet al veel positieve punten, maar weet dat er nog werk aan de winkel is. “Verdedigend gaat het steeds beter, in de aanval moeten de jongens in stresssituaties nog leren elkaar beter te vinden. Gelukkig hebben we nog een paar weken.” Opvallend is dat Konitz dit seizoen wordt bijgestaan door zijn vader Piotr Konitz, die in het verleden al hoofdcoach was in Panningen. “Ik had nooit gedacht dat ik nog eens zou terugkeren. Maar nu mag ik samen met mijn zoon aan de slag. Dat maakt het speciaal,” zegt hij.

Constant presteren
Ook de selectie kreeg versterking. Nieuweling Tim Claessens, overgekomen van Bocholt, ziet een uitdaging in de jonge groep: “Ik wil mijn ervaring delen met de jonge jongens, op dat punt stond ik ook ooit. De grootste uitdaging is om constant te presteren. Of prijzen pakken er met Bevo in zit? Dat kan zeker! Ik heb alle vertrouwen in deze groep.”

Winst in oefenwedstrijden
Na afloop van de sponsoravond oefende Bevo tegen Tachos. De Waalwijkers gingen voortvarend van start, maar Bevo draaide het spelbeeld snel om. Het eindigde in 40-25 en twee dagen later werd ook TV Aldekerk, de oude club van Bevo-speler Julian Mumme, opzijgezet (26-31). Op 6 september start het seizoen officieel voor Bevo. De ploeg gaat dan voor de eerste wedstrijd in de Super Handball League op bezoek bij het Belgische Izegem.


Lees meer over:

Bevo Hc|Handbal|

Lees ook

BEVO verliest nipt bij Hurry Up

Humby BEVO heeft zaterdagavond in de Super Handball League met 26-25 verloren van Hurry Up in Zwarte...

Lokale specialisten helpen handballers BEVO HC met kracht en fitheid

De handballers van HUMBY BEVO HC uit Panningen werken niet alleen hard in de sporthal, maar ook in d...

BEVO HC steviger in top acht na zege op Eupen

HUMBY BEVO HC heeft zaterdag een belangrijke overwinning geboekt in de strijd om de bovenste acht pl...

Handballer Driek Manders debuteert voor TeamNL

Driek Manders uit Meijel, handballer van HUMBY BEVO HC, heeft donderdag zijn debuut gemaakt voor het...

BEVO HC knokt zich terug, maar verliest wel in België van Visé

De mannen van HUMBY BEVO HC zijn er zaterdag niet in geslaagd de volle buit te pakken in België. Op ...

BEVO-speler Driek Manders opgeroepen voor Nederlands team

Handballer Driek Manders is voor het eerst opgeroepen voor het Nederlands herenteam. De jonge cirkel...