Panningen, Netherlands

Boom dreigt om te kiepen in Panningen: omgeving afgezet

De omgeving is afgezet met lint.
Door storm Ciarán dreigt aan de Schout van Merwijckstraat in Panningen een boom om te vallen. De omgeving is afgezet met lint.
Youri Buis | 2 november 2023 14:59 | Aangepast op 2 november 2023 14:59
De boom staat tussen een rij woningen en het gebouw waar Omroep P&M en Satin Vastgoed is gevestigd. Ook het rouwcentrum ligt daarbij in de buurt.

Met lint is het wandelpad tussen de ingang van de omroep en de naastgelegen parkeerplaats afgezet. Passanten wordt gevraagd om een omweg te maken.

Lees meer over:

Boom|Panningen|Storm|

Lees ook

Buitenbrand op akker in Panningen

In Panningen is donderdagmiddag een buitenbrand ontstaan op een akker tussen de N275 en de Heide. Op...

Panningen schuift aan voor buurtiftar tijdens ramadan

Het is ramadan en dat betekent dat er gevast wordt. Tussen zonsopkomst en zonsondergang mag er niet ...

Reünie voor leden van de Towerband

Er komt een reünie van de Towerband in Panningen. Leden van de band van de afgelopen zeventig jaar o...

GGD Jeugdgezondheidszorg opent nieuwe locatie in Panningen

GGD Jeugdgezondheidszorg opent maandag officieel haar nieuwe locatie in de voormalige bibliotheek aa...

Tentoonstelling over het lijden van de wereld in Panningen “Kunst hoeft niet mooi te zijn’’

In de kapel van de Paters in Panningen is momenteel een bijzondere kunsttentoonstelling te zien, waa...

Mannen van 20 en 17 jaar oud aangehouden na steekincident in Panningen

De politie heeft twee personen aangehouden na het steekincident van zondag in Panningen. Het gaat om...