Panningen, Netherlands

Christmas Truckrun ook dit jaar weer dwars door Peel en Maas

De Christmas Truckrun trekt op zaterdag 21 december weer door Peel en Maas. De stoet met versierde kersttrucks is een traditionele activiteit in de week voor kerst.
Youri Buis | 10 december 2024 16:00 | Aangepast op 10 december 2024 16:00
Aan boord rijden passagiers van zorginstelling Daelzicht mee. Chauffeurs en verkeersregelaars kunnen zich online aanmelden.

Route
De stoet vertrekt om 18.00 uur uit Koningslust en rijdt daarna via Grashoek en Beringe richting de John F. Kennedylaan in Panningen. Tussen de rotondes Everlo en Houbereij is een prikkelarme zone, zodat bezoekers met ADHD, autisme of een angststoornis geen last hebben van getoeter en knipperende lichtjes.

Vervolgens trekt de Truckrun via Egchel en Helden naar het centrum van Panningen. Tussen 20.15 en 20.30 uur arriveert de stoet daar. De hele route en bijbehorende tijden is hier te zien.


Lees meer over:

Christmas Truckrun|Route|

Lees ook

Vijftiende editie van Truckrun met verrassing voor de bezoekers

Op zaterdag 20 december vindt in Peel en Maas de vijftiende editie van de Christmas Truckrun plaats....

Christmas Truckrun zoekt verkeersregelaars

Zaterdagavond 20 december zal een bonte stoet van versierde vrachtwagens door enkele kernen van de g...

Christmastruckrun op zoek naar chauffeurs

De 15e editie van de Christmastruckrun zal op zaterdag 20 december door een aantal dorpskernen van g...

Optochtroute Maasbree gewijzigd, pin vervangt medaille

De optocht in Maasbree komende maandag heeft een andere route. Vanwege de werkzaamheden aan het Laef...

Christmas Truckrun brengt kerstsfeer naar Peel en Maas

Vanavond rijdt de Christmas Truckrun weer door de dorpen van Peel en Maas. De kleurrijk verlichte tr...

Inschrijven Christmas Truckrun 2024

Voor de 13de keer wordt voor de cliënten van Daelzicht de Christmas Truckrun georganiseerd op zaterd...