Panningen, Netherlands

College wil komgrens Beringe verplaatsen

De komgrens op de Meijelseweg tussen Beringe en Meijel wordt als het aan het college ligt, verplaatst met ongeveer zestig meter. De gemeenteraad moet uiteindelijk beslissen of het voorstel doorgaat.
De redactie | 20 oktober 2023 11:09 | Aangepast op 20 oktober 2023 11:09
Met de verplaatsing wordt ook de maximum snelheid op de weg verlaagd naar 50 kilometer per uur. Dit moet de verkeersveiligheid ten goede komen.

Fietsoversteek
Momenteel worden op de Meijelseweg in Beringe werkzaamheden verricht. Gelijktijdig hiermee worden enkele maatregelen genomen om de verkeersveiligheid op deze weg te verbeteren. De fietsoversteek ter hoogte van de huidige komgrens wordt veiliger ingericht en verplaatst, zodat deze gezien de nieuwe vormgeving beter inpasbaar is. De komgrens wordt verplaatst, zodat het verkeer niet harder dan 50 kilometer per uur rijdt.

Plateau
Ter hoogte van de nieuwe komgrens wordt een plateau gerealiseerd dat passend is bij de maximum snelheid. Ook worden er markeringen op de weg worden aangebracht.

Lees meer over:

Beringe|Komgrens|

Lees ook

Eerste expositie voor Beringse kunstenaar met kleurrijk neonlicht

In de Kunstkerk in Dordrecht is deze winter het werk van kunstenaar Merijn Haenen uit Beringe te zie...

Jacqueline Schers nieuwe dorpsondersteuner in Beringe

Na acht jaar als dorpsondersteuner actief te zijn geweest, draagt Ans Peeters haar taken over aan Ja...

Komend weekend: kermis Beringe

De kermis in Beringe vindt aankomend weekend plaats met attracties, spellen en eetkraampjes.

Schade na botsing tussen twee auto’s op N275 bij Beringe

Op de N275 (Noorderbaan) bij Beringe heeft donderdag een ongeval tussen meerdere auto’s plaatsgevond...

Motorrijder zwaargewond bij eenzijdig ongeval in Beringe

Op de Meijelseweg in Beringe heeft zich vrijdagmiddag een ernstig verkeersongeval voorgedaan. Een mo...

Ook hondenspeelveld in Beringe

Beringe heeft sinds kort een eigen hondenspeelveld. Dankzij de inzet van initiatiefnemers Anita Hans...