Panningen, Netherlands

De Bong in Baarlo vanaf 19 februari gesloten vanwege werkzaamheden

De Bong in Baarlo zal vanaf 19 februari onder handen genomen worden. Zo worden de straten, stoepen en riolering vernieuwd. De werkzaamheden zullen naar verwachting ongeveer duren tot de week van 15 juli.
Jari Janssen | 16 februari 2024 12:24 | Aangepast op 16 februari 2024 12:24
Verschillende fases
Asfaltbouw heeft de werkzaamheden aan De Bong opgedeeld in vier fases. Zo starten de werkzaamheden van de straat vanaf de Kieënweg tot aan de Kwistbeek. Tegelijkertijd zal er gewerkt worden vanaf de brug bij de Kwistbeek tot aan de Scheresweg. Als deze werkzaamheden afgerond zijn, gaat Asfaltbouw verder vanaf het kruispunt bij de Scheresweg tot halverwege het OK-tankstation. Als laatste beginnen de werkzaamheden vanaf halverwege het OK-tankstation tot voorbij de kruising bij het Heierhof.

De Bong zal tijdens de werkzaamheden volledig worden afgesloten. Het verkeer dat normaal gesproken via De Bong rijdt kan het beste omrijden via de N273, N275 of N277.

Lees meer over:

Wegwerkzaamheden|Baarlo|

Lees ook

A67 komende twee nachten dicht tussen Panningen en Eindhoven

Rijkswaterstaat voert de komende twee nachten werkzaamheden uit op de A67 tussen Panningen en knoopp...

A2 en A73 dit weekend opnieuw deels dicht richting Maastricht

De A2 en A73 zijn dit weekend opnieuw deels afgesloten voor verkeer richting Maastricht. Het is inmi...

Woning in Baarlo zes maanden gesloten na vondst grote hoeveelheid drugs en vuurwapen

De burgemeester van Peel en Maas heeft een woning aan de Voorste Horst in Baarlo voor een periode va...

Veertiende waterleidingbreuk in Baarlo houdt kapperszaak Caroline opnieuw dicht

In Baarlo zitten sinds maandagavond tientallen huishoudens zonder water door een leidingbreuk in de ...

Twee leidingbreuken in Baarlo en Maasbree: kookadvies van kracht

In zowel Baarlo als Maasbree zijn maandagavond leidingbreuken ontstaan. Waterleidingmaatschappij Lim...

Baarlonaar Piet Cootjans ontvangt Cultuurprijs Peel en Maas 2025

Piet Cootjans uit Baarlo heeft vrijdag de Cultuurprijs 2025 ontvangen. Met deze jaarlijkse prijs eer...