Panningen, Netherlands

Gestolen ijsvitrine ludieke actie

De ijsvitrine die gestolen is in Beringe, blijkt een ludieke actie te zijn van de ondernemers van Café ´t Hukske en De Nabber in Beringe.
Bart Nelissen | 12 juni 2020 17:47 | Aangepast op 12 juni 2020 17:47
De twee zaken gaan meer met elkaar samenwerken. In het centrum van Beringe wordt namelijk vanaf dit weekend ijs verkocht in een ´IJs Hukske´. Donderdag werd een bericht geplaatst dat de ijsvitrine van ´t Hukske gestolen zou zijn.

De ondernemers laten weten: ´We zijn overdonderd door de kracht van Facebook, en hopen dat jullie deze vooraf opgezette actie kunnen waarderen. Er is dus GEEN sprake van een dief, maar van een gewaardeerde Beringse horecacollega!´

Meest gelezen

Eerste asperges van het seizoen geoogst

De redactie | 6 feb 2025 08:28

Heldense prins op roze wolk deze vastelaovend

De redactie | 7 feb 2025 16:23

Auto brandt uit op oprit in Kessel

Youri Buis | 8 feb 2025 14:39

Lees ook

Kijk hier live naar Bevo Hc – Hurry Up

Het duel in de Super Handball League tussen Bevo Hc en Hurry Up (begin om 20.00 uur) wordt vanavond ...

Sloteditie Sing Challenge Festival in 2025

Ongeveer 1000 zangers uit 24 koren staan in het weekend van 29 en 30 maart op de Schatberg weer gara...

Bereiken LVK finale voor De Kwante Diekzèk 'opnieuw fantastisch'

Wie twee jaar geleden had voorspeld dat bijna de hele regio een nummer van Kwante Diekzèk luidkeels ...

Koëlemoëters blikt terug op winst van Limburgs Kampioenschap Zaate Hermeniekes

Kapel de Koëlemoëters uit Maasbree won afgelopen jaar het Limburgs Kampioenschap Zaate Hermeniekes (...

Aanhoudingen na uitzending ‘Undercover in Nederland’ in Meijel

De politie heeft dinsdag twee personen aangehouden voor medische misstanden in Meijel. Er werd een o...

Mannewerk neemt afscheid met laatste concert in Kessel

Na jaren van a capella-optredens en muzikaal enthousiasme neemt Mannewerk afscheid van het publiek. ...