Panningen, Netherlands

Grote politiecontrole in Panningen en Horst

Er zijn woensdag bij een grote politiecontrole op het Ringovenpark in Panningen en in Horst op de Westsingel 44 bekeuringen uitgedeeld.
Henk Janssen | 19 oktober 2022 22:57 | Aangepast op 19 oktober 2022 22:57
Controle
Bij de actie in Panningen werden bestuurders van brommers en scooters gecontroleerd. Ook werden busjes en aanhangers bekeken of ze voldoen aan de regels. In Horst werd vooral gecontroleerd op de fietsverlichting.

Boetes
Acht scooterrijders kregen een bekeuring omdat ze te hard reden. Vijf automobilisten werden op de bon geslingerd omdat ze geen gordel droegen. Ook werd boetes uitgedeeld vanwege bellen achter het stuur.

Hard rijden
In Horst werd een automobilist beboet vanwege te hard rijden in de bebouwde kom. Er werd een snelheid van 98 kilometer per uur gemeten.

Aan de politieactie deden twintig agenten mee.

Lees meer over:

Horst|Panningen|Politieactie|

Lees ook

Kas bij voormalige VMBO-locatie Panningen wordt gesloopt

Het college van Peel en Maas heeft besloten de oude kas bij de voormalige VMBO-school in Panningen t...

Verzakkingen voor ingang Dorpsontmoeting Panningen, vrijwilligers komen in actie

Voor de ingang van Dorpsontmoeting In Kepèl zijn drie verzakkingen aangetroffen. Nadat vrijwilligers...

Toekomstige talenten schitteren op toernooi om Jorrit Hendrix Cup

Afgelopen zaterdag vond op Sportpark Panningen-Noord de achtste editie van de Jorrit Hendrix Cup pla...

Moet de oude schuilkelder in Panningen opnieuw in gebruik worden genomen?

Nu het kabinet gemeenten oproept om schuilplekken aan te wijzen voor het geval van oorlog of een gro...

Ninnesweg weer open na wegwerkzaamheden

De Ninnesweg in Panningen is weer volledig open voor al het verkeer. Vanwege wegwerkzaamheden was de...

Blokker in Panningen blijft open, keten maakt doorstart

Terwijl Blokker zich voorbereidt op een herstart met tientallen nieuwe winkels in het land, blijft h...