Panningen, Netherlands

Hardnekkige telefoonstoring T-Mobile

Klanten van T-Mobile hebben vanaf maandag al last van een telefoonstoring. Telecombinatie Panningen krijgt klachten uit Maasbree, Koningslust, Grashoek, Egchel, Helden en Panningen. Mensen die in dat gebied mobiel bellen, zeggen dat ze zelf en dat anderen niet te verstaan zijn.
Deborah Parren | 5 februari 2021 14:23 | Aangepast op 5 februari 2021 14:23
Volgens de telefoonwinkel gaat het om een storing in de mast ter hoogte van de Middenpeelweg/A67. Monteurs van de provider hebben woensdagmiddag componenten in de zendmast vervangen, maar het probleem bleef aanhouden.

Donderdagavond is volgens Telecombinatie opnieuw een monteur geweest die wederom een aantal componenten heeft vervangen. Ook dat heeft het euvel nog steeds niet verholpen.

De mast blijkt offline te zijn, zoals T-Mobile het zelf aangeeft. De telecomaanbieder heeft Telecombinatie Panningen laten weten aan het eind van vrijdagmiddag een update te geven over de situatie. 

Foto: iStock



 

Meest gelezen

Gewonde bij ongeval in Kessel

De redactie | 21 mrt 2023 14:22

Geen woningsloop voor herinrichting centrum

De redactie | 21 mrt 2023 22:15

Burgemeester ontvangt 151 gouden bruidsparen

De redactie | 18 mrt 2023 11:59

Lees ook

Vragen over opvang vluchtelingen

De fractie van PvdA/GroenLinks vraagt aan het college of er voorbereidingen worden getroffen om vluc...

Inzamelingsacties Oekraïne: garage te klein

Inwoners geven doneren massaal producten voor de inwoners in Oekraine. De vrijgevigheid is groot mer...

Verkeerslichten onbruikbaar na brand

De verkeerslichten tussen Reuver en Belfeld zijn zondagavond enige tijd niet in gebruik geweest. Dat...

Peel en Maas kent stijging aantal woninginbraken

Peel en Maas staaat op plek vier in de top vijf van de Limburgse gemeenten met relatief de meeste wo...

Meer inwoners van Peel en Maas mogen stemmen

Bij de aankomende gemeenteraadsverkiezingen mogen meer inwoners van Peel en Maas gaan stemmen dan vi...

Veel kiezers in Beesel laten het afweten

In Beesel hebben een stuk minder inwoners de moeite genomen om een stem uit te brengen voor de gemee...