Panningen, Netherlands

Inwoners Kessel opgepakt voor woningoverval

De politie heeft zondag twee verdachten uit Kessel aangehouden voor de woningoverval in Venray van half augustus. Daarbij werd een vrouw met haar baby overvallen.
Bart Nelissen | 19 oktober 2020 16:34 | Aangepast op 19 oktober 2020 16:34
Het gaat om een 34-jarige man en een 21-jarige vrouw, beiden woonachtig in Kessel. De politie kwam hen op het spoor door het ingestelde onderzoek. Meerdere aanhoudingen worden niet uitgesloten.

Half augustus werd een woning aan de Doormanstraat in Venray overvallen door een onbekende man en vrouw die aanbelden bij een appartement, waar op dat moment de bewoonster alleen met haar baby thuis was. Toen deze de deur opende werd ze door de man vastgehouden, terwijl zijn vrouwelijke compagnon de woning binnenging. In het Pools werd er gevraagd om geld. In het programma Opsporing Verzocht werd aandacht besteed aan deze overval.

Meest gelezen

Gewonde bij ongeval in Kessel

De redactie | 21 mrt 2023 14:22

Geen woningsloop voor herinrichting centrum

De redactie | 21 mrt 2023 22:15

Opgelet: helikopters luchtmacht vliegen over

De redactie | 21 mrt 2023 11:16

Lees ook

Jorrit Hendrix verlaat PSV, middenvelder vertrekt naar Rusland

Zestien jaar speelde Jorrit Hendrix voor voetbalclub PSV. Maar hier komt binnenkort een einde aan. H...

Afspraken coronateststraat verdubbeld

Het aantal afspraken in de teststraten van de GGD Limburg-Noord is verdubbeld. Waar vorige week nog ...

De Limburger brengt speciale Oekraïne-krant uit

De abonnees van De Limburger ontvangen maandag, op de dag van delandelijke Giro 555-hulpactie, een ...

Wijzigingen in jurering Kinjer-OLS

Het Kinjer-OLS in Meijel kent dit jaar enkele wijzigingen. Er wordt niet meer gejureerd op de onderd...

Verkiezingen gestart: stembussen geopend

De stembussen voor de gemeenteraadsverkiezingen zijn geopend. Er kan maandag en dinsdag vervroeg ges...

Lokaal Peel en Maas grootste partij in Peel en Maas

Lokaal Peel en Maas heeft maandag tot en met woensdag de meeste stemmen gekregen van de inwoners van...